Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi az idealis szex egyutte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az idealis szex egyutteleskor?

Figyelt kérdés

Igazabol nem a normakra vagyok kivancsi.

Van egy egy eves kapcsolatom ahol kezdetek ota egyutt is elunk. Valtozo volt a szex koztunk mindennap-minden masnap- hetente 3-4 vagy heti 1-2.

A heti 1-2 kb 3 havonta fordul elo egy hetre es a Parom annyira tulzo ezzel kapcsolatban hogy o szerinte nincs meg a kemia koztunk O biztos nem valt ki belolem olyan dolgokat amiket kene stb... en ezt akkor mondtam neki h baromsag most mi tortent h ennyit voltunk egyutt? ( hozzateszem en aznap probalkoztam volna nala de lattam rajta h valami gondja van igy rakerdeztem es mondta) mondtam hogy en nem vagyok a tervszerinti dugasoknak a hive akkor csinalom amikor kedvem van.


O egesz heten probalkozott nalam simizett stb.. es tenyleg igy volt kerdeztem tole es az miert gond? Nem lehet csak ugy simizve lenni?

Neki meggyozodese hogyha vonzonak talalnam ot akkor ennyitol is beindulnek...


En tolem ez annyira tavol allo dolog, hisz mondtam ha valami nem lenne ok sem nekem sem neki nem lenne jo a szex de mivel mindkettonknek jo a masikkal akkor nem ertem a problemat. Most ez igy jott ki ennyi.


De szerinte ez nagyon is valos problema.....

Szerintetek mit tudok tenni h ez az atmeneti hulye gondolatai eltunjenek? Elozoeket is nezve rendszeres koztunk folyamatosan minden. Nagyon sokat dolgozik az utobbi par honapban igy kicsit ezt is erzem ebben az egeszben hogy elfaradt es kimerult.


Koszi a normal hangnemben megfogalmazott valaszokat.

28-35 evesek vagyunk


2020. máj. 31. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Szóval a párod próbálkozik nálad, te meg abszolút nem veszed a lapot. Ez gáz.
2020. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy igenis mukodik a kemia, megvan a vonzalom. Ha meg o akarja kezdemenyezzen ne csak simogasson. Ez tipikus pasi hisztiz szeretgesd tobbszor mostanság es probalj kicsit a kedveben jarni, ne erezze ugy hogy mar nem vonzodsz hozza.
2020. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az együtt élés már másról szól, mint a sima randik. Persze, egy simogatás szexbe torkollik, ha ritkán vagytok együtt, ha meg együtt éltek, az, hogy átölel, végig simít a melleden lehet a mindennapok része. Nem olyan nehéz azt mondani, hogy nagyon kívánlak, vagy hogy nincs -e kedved meglátogatni a hálószobát, lehet, hogy elcsépelt, de szóból ért az ember.
2020. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, dolgozom, barátnőm végzős egyetemista, 23. Hosszú távon nézve heti olyan 8-12 szex van. Van olyan nap, amikor kimarad, de olyan is van, hogy este lenyomunk 3 menetet, aztán másnap reggel még 1-et. De mondom, valahol ez a heti 8-12 úgy kb.
2020. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évi 5-10-től napi 10-ig simán normális.


Leginkább a pároktól függ. Ti nem illetek össze. Lehet tenni érte. Kompromisszum kell mindkét oldaltól. Meg mégtöbb kommunikáció.

2020. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!