Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan aki úgy érzi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki úgy érzi hogy boldogtalan házasságban él?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért? Ha nem akarja ide írni akkor privátban is leírhatja.
2020. júl. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Én ugyan szingli vagyok, de három ilyen párt is ismerek, akik nincsenek jóban, bár a külvilág felé azt mutatják. Nincs meg a szeretet és tisztelet köztük, de a vagyon és gyerek(ek) miatt együttmaradnak, van ahol a férfi félre is jár erős a gyanúm).
2020. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Mesélj:D


1./ Az, hogy két ember, hogy él, azt csak ők tudják, felesleges kombinálni, mert a napokban is pofára esett ez miatt egy illető. Az, hogy ki mit gondol, de a valóságot nem tudja-az egy szimpla elképzelés, de a valóságot, az a két ember ismeri. Én megégettem már úgy magam, hogy az exel túl boldog volt a kapcsolatom,sokan irigyeltek bennünket és engedtem, hogy lássák-meg is jártam. Pedig ha akkor ugyan ezt a módszert választottam volna, esélyes, hogy a mai napig együtt vagyunk.

Szóval elképzeléseket gyártani nem szerencsés.

2020. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
#2 Nem légből kaptam a véleményemet, mivel azt írtam "ismerek" az nálam azt jelenti, hogy vagy az egyik vagy a másik, vagy mindkét féllel személyes kapcsolatban vagyok. Valamilyik pár életébe beleláttam jócskán, illetve nekem panaszkodnak... de nem lépnek.
2020. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3 Ne haragudj, de ezt nem nyelem be. Volt ilyen "jóakaróm" 2 petákot nem ért a szava.
2020. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Azért van a válási statisztika majdnem 70%-kon mert nem érzik úgy az emberek . [link]
2020. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!