Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek egy öt éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy öt éves kapcsolatban "illik" összeköltözni?

Figyelt kérdés
Szerintem már öt év után a legtöbb pár együtt él egymással.

2020. júl. 13. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ismerek házaspárt is, akik nem laknak együtt.
2020. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Életkor függő is. 16-21 évig is 5 éves egy kapcsolat, de ott még nem. 21-26-ig, ha egyetemisták, ott sem számít az 5 év. De ha 26 fölötti összejövésről van szó, akkor már "illik", akár előbb is.
2020. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Hat en eddig minden csajommal 1 ev utan osszekoltoztem. Az ember lakva ismeri meg a tarsat. Szerintem nagyon nagyon nagyon fontos hogy ne huzzatok sokaig, ha nem illetek ossze akkor az hamar kiderul igy, de ha csak hazassag vagy akar 5 ev utan tortenik meg ez akkor az eleg nagy kapufa.
2020. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy neki megfelel. Én azt gondolom, hogy felnőtt korban ahol komolyan terveznek a felek, esetleg családot is akarnak, ott már megette a fene az egészet, ha 5 év után is még csak az összeköltözésen gondolkodnak.


Nem egy olyan párt ismertem, akik 5-8 évig éltek " tökéletes kapcsolatban"-külön éltek és találkozgattak, egymásnál aludtak, mint a tinik-aztán 2 hónap tényleges együttélés után meggyűlölték egymást és szakítottak. Azért ha valaki családot tervez, egy 5-6 éves kapcsolat után 30 valahány évesen elég kellemetlen a valósággal szembesülni.

2020. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Életkortól függ. Ha mind a két fél dolgozik, én biztos nem várnék 5 évig. Nagyon max egy év, de felnőtt embereknél még azt is soknak tartom.
2020. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
El nem tudnam kepzelni, hogy ot evig csak randizgassak a parommal, akivel elmeletileg komoly kapcsolatban vagyunk.
2020. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

A párommal már pár hónap után gyakorlatilag összeköltöztünk, előzővel 4 év után se.

Ez szerintem kapcsolat-, ember- és életkorfüggő

2020. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4: Én írtam az elsőt.

Akiket én ismerek, vagy soha nem is költöztek össze - és így megmaradt az általad említett tökéletes kapcsolat egész életükre -, vagy csak a gyerekvállalás idejére költöztek össze. A gyerek kirepült tizenévesen, és ők most is egy pár, de nem laknak együtt.

2020. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 Értem, azért írtam, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy neki megfelel. Viszont szerintem (tehát én ezt nem is viselném el) az nem normális/jó kapcsolat, ahol a két fél nem bírja egymást elviselni, ezért külön kell költözni. Részemről ilyenkor van az, hogy szakítok és keresek olyat, akivel össze is illünk. Ez olyan, mint mikor valaki büdös és fürdés helyett befújja magát parfümmel. Tehát a problémát nem szünteti meg, csak elfedi. Messziről nagyon könnyű egymást szeretni. Sőt, még egy számomra elviselhetetlen alakot is tudok "szeretni" évente egyszer, ha 5 percre összefutunk. Igaz, ez kisarkított példa, de így érthető. Akinek megfelel így, az csinálja így. Akinek meg az együttélés fontos, annak ne legyenek illúziói. Ha valakivel nem tud együttélni vagy nem akar vele a párja együttélni, az nem megfelelő partner számára.
2020. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez nem "illik" kérdés.

De felnőttek esetében ez valami zsákutca.

2020. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!