Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kivétel nélkül minden komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivétel nélkül minden komoly párkapcsolat átmegy ezeken a szakaszokon?

Figyelt kérdés

[link]


Még a legtökéletesebben induló kapcsolatokban is jönni fog előbb-utóbb egy olyan időszak, amelyben a felek eltávolodnak egymástól és akár meg is kérdőjelezik a kapcsolat létjogosultságát?



máj. 2. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
A cikket nem ilvastam el, de a kérdésedben írt nem törvényszerű. Biztos van olyan szerelmes pár akinek nem kellett megkérdőjeleznie a társát. Az általad felvetett probléma nem feltétele egy komoly kapcsolatnak. Ha ügyesek voltak végig együtt akkor ez a probléma átugorható. Nem egy elkerülhetetlen dolog. Egészséges kapcsolat nem jut ilyen mélyre. De ilyen mélyre jutni is lehet egészséges kapcsolat. Szóval vissza lehet menni belőle.
máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Igen. Nem tud egy kapcsolat sem folyamatosan magasan lenni. A kérdés, inkább az, hogy hogyan oldják meg ezeket a hullámvölgyeket a felek.
máj. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Volt olyan szakasz, hogy eltavolodtunk egymástól olyan dolgok miatt, amikre nem volt ráhatásunk, de elég hamar sikerült visszatalalnunk egymáshoz. Az, hogy együtt maradunk e, sosem volt kérdéses.

Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy minden kapcsolatban van olyan, hogy megkérdőjelezik a kapcsolat létjogosultságát.

máj. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, persze. Vannak válságos időszakok. Az, hogy túléli-e a kapcsolat, az sokmindentől függ.

N

máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a fázisok mindenképpen bekövetkeznek, csak nem mindegy, milyen intenzitással. Pl. a kapcsolat megkérdőzelezése lehet az is, hogy szakítás szélére jutnak, meg az is, hogy az agyuk hátsó zugában megjelenik a kérdés: "biztos, hogy ezzel az emberrel akarom leélni az életem". Az pedig egyáltalán nem baj, ha a felek mérlegre teszik és tudatosítják magukban a kapcsolat előnyeit és hátrányait a rózsaszín köd elmúltával és az alapján hoznak meg életreszóló döntéseket. A megkérdőjelezés jelenthet csupán ennyit. Nyilván olyan is van, hogy a megkérdőjelezés már a szakítás széléig vezet el, ott vagy a feleknek kell alapvetően változtatni, vagy tényleg jobb, ha szakítanak.
máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, elolvastam a cikket, ez valóban így van.
máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálatok mennyi idő után jött el kb a második, illetve harmadik szakasz?
máj. 2. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
A második néhány hónap után. A harmadik jóval később, olyan másfél év után, mert volt egy időszak, amikor keveset találkoztunk. De ez a harmadik időszak tulajdonképpen összeolvadt a negyedikkel, ami még nem zárult le teljesen.
máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3-ig nálunk nagyon gyorsan, fél év alatt. Továbblépés 1-2 év között várható lett volna, ha nem szednek szét minket. Úgyhogy akkor visszaesett nullára és később hirtelenül 4-essel folytattuk. Ennek rövidesen 1 éve lesz.
máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt meg az első három. Nem volt ilyen rózsaszín köd, mert mi megismertük egymást ténylegesen és csak közben/utána jöttek az érzések, úgyhogy nem láttuk egymást tökéletesnek, ahogy pl kiábrándulási időszak sem volt. Nálunk egyből a 4 és 5.időszak jött.
máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!