Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak nem szégyenlik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nem szégyenlik, hogy párjuk öltözteti őket?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa jelenség hogy látszólag sikeres, magabiztos, erőteljes férfiak akik az élet minden területén irányítják, dominálják a dolgokat, amint ruhaüzletbe tévednek, gyakorlatilag átmennek bátortalan kisfiú üzemmódba és félszegen, tétován, próbálgatják a ruhákat amiket a párjuk magabiztosan válogat.


Nagyon vicces ez az egész jelenség, ahogy kiherélve, töketlenül ott állnak mint valami pitiző kiskutyák és úgy ugrálnak ahogy a párjuk mondja nekik.


Miért pont a ruhaboltban lesznek kis pincsikutyák?



2020. júl. 30. 13:05
1 2
 1/20 Hellmano ***** válasza:
80%
Talán, mert nincs ízlésük és egyéniségük, ezért láthatsz ilyen figurákat...
2020. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek is, olyanok is.

Vannak olyan nők, akiket a férjük öltöztet, vagyis

egymáshoz válogatják az öltözéküket.

Engem például a férjem "öltöztet". Eljön velem,

rámutat egy-két jó darabra. Amikor próbálom,

véleményt mond.

Ez nem megalázó, hanem együtt gondolkodás. Jólesik,

mert magabiztossá tesz, hogy azt viselem, ami neki is,

nekem is tetszik, amiben örömmel lát engem.


A férfiak többsége utál vásárolni, terhükre van a keresgélés,

próbálgatás, stb.

A nőknek általában jobb az érzékük ehhez, és szeretik is

a férjüket elegánsan öltöztetni.

Rossz a nézőpontod.

2020. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút nem pincsikutyák, nem is értelek miért gondolod így.


Tök cukik, ebben mindegyik egyforma, utálják a vásárlást:D


Én is utálom nő létemre, beviharzok pikk-pakk gyorsan,tudom mi áll jól neki, mi nem, mi passzol a többi dolgához, mi nem, minek totojázni?:D mert minden perc számít, és máris kész:) Legalábbis nálunk ez vált be.

Aztán egy idő után már abszolút rád hagyja, ha rájön, hogy tetszik a nőknek, és jó az ízlésed:D

2020. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
*mi áll jól neki, mi nem, mi előnyős számára, mi nem
2020. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Neki akarok tetszeni, ezért hallgatok rá és nem azért, mert magam ne tudnék felöltözni. Én is szeretek neki néha venni ruhákat, ami nekem is tetszik, mégis közel áll az ő ízléséhez.
2020. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ha élelmes vagy, és jobban odafigyelsz mint az átlag simán lehet látni a férfiakon, hogy törődve van azzal az emberrel/férfivel vagy nincs.
2020. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mondjuk férfiként van egyéniségem és stílusom, aszerint választok ruhákat. A páromnak csak a véleményét kérem ki, hogy ugye szerinte is jó amit választok. Ez akkor is így van ha ő vásárol és én kísérem el. Most vagy magadról beszélsz vagy a töketlen párodról. Általánosítani pedig rossz
2020. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Imádtam az exeimmel közösen elmenni ruhát venni magamnak.


Egyrészt örültek, hogy megbízom az ízlésükben, másrészt finoman rávezettem őket arra ki a főnök, illetve látta, hogy van ízlésem a ruhákhoz.

Ha meg nem tetszett a választása, akkor visszaküldtem.


Ez részemről tehát nem pincsiség, csak jó pontok szerzése, hogy örüljön a kis nyomorult, hogy látszólag hagyom dönteni.


Mondjuk a ruháim 90%-a fekete. És 10-ből 7 ruhám öltöny és a hozzá való ing.

2020. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

+Ez részemről tehát nem pincsiség, csak jó pontok szerzése, hogy örüljön a kis nyomorult, hogy látszólag hagyom dönteni.


Nem félsz, hogy rád szakad a plafon?:D

2020. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy férfinek mit kell gondolkodnia az öltözködésén?


[link]


VAGY


[link]

2020. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!