Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Boldog parkapcsolat titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog parkapcsolat titka?

Figyelt kérdés

Hogy kezeljem ha a parom (28/F) duzzog mindenen,elegedetlenkedik a problemakat nemhajlando megbeszelni, elarulni mi a baja csak ravagja hogy semmi holott kilometerekrol latni hogy valami van. Nemtartom magam rossz baratnonek. Fozok mosok takaritok rendesen de neki mintha semmi se lenne jo es a problemajat nemhajlando elmondani nemhogy megbeszelni es ettol kezdem magam nemtul jolerezni a kapcsolatban. Mondtam mar neki is tobszor h probaljunk valtoztatni beszeljuk meg de semmi. Otlet? En kedves vagyok vele meg figyelmes mindenre odafigyelek vele kapcsolatban es o mintha ezt “nemdijazna” vagy nemtudom.

Valami tanacs?

21/L



2020. aug. 7. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha sokszor próbáltad vele megbeszélni normális hangnemben, de nem változik semmi, akkor el kell gondolkodni, hogy van-e értelme a kapcsolatnak.
2020. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
A barátodban egy nő veszett el
2020. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Tanács? Hagyd ott. Nem tudom mit vársz. Megbeszèlni nem lehet vele, változásra sem hajlandó, más nem maradt. Ilyen kapcsolatban meg nem èrdemes tengődni.

Főzöl, mosol, takarítasz? Ő kiveszi a rèszèt? Vagy csak beállítottad magad ingyen cselèdnek?

2020. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem köszönj el tőle, idő kérdése és be fogja dobni a törülközőt.
2020. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Már most is van valakije, csak még friss.
2020. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A boldog kapcsolat titka, hogy mind a ketten akarjatok es arra torekszetek, hogy boldog legyen a kapcsolat. Ebben a kapcsolatban egyedul te erolkodsz, igy nyilvan nem fog menni.
2020. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem az ami nálatok megy. A pároddal valami nagyon nincs rendben. Ha kommunikálni nem hajlandó akkor kár eröltetni ezt a kapcsolatot. Nekem is hasonlóan viselkedett a párom, nme is tartott sokáig a kapcsolat. 29/f
2020. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!