Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a recept hogy nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a recept hogy nőkkel nőként bánjanak?

Figyelt kérdés
Nők ezt hogy érik el, a pasiknál?

#nők, emberek, kapcsolatok, tisztelet
2020. aug. 11. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Jól kell pasit választani.
2020. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudm elképzelni, hogy egy férfi férfiként bánik egy nővel.

A bunkóság, agresszó más tészta, gondolom te sem erre gondoltál.

2020. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nokent kell viselkedni.
2020. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Férfi logika szerint:

Főzöl-mosol-takarítasz, parancsra szopsz, befogod a szád és eltűrsz mindent, legyen az megcsalás, verés, alkoholizálás, közös pénz elszórása stb. = Jó feleség

Tanulsz, karriert építesz, célokat tűzöl ki, foglalkozol magaddal, inkább vagy egyedül, mint rossz kapcsolatban = öntelt pénzéhes k*rva

2020. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb tisztázni kell, kinek mit jelent, hogy nőként bánnak vele.
2020. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

#4

Ne haragudj, de te egy másik bolygón élsz.

2020. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vele élek azon a bolygón, mert az igazat írta.
2020. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
6, hagyd, a fejébe szállt a férfigyűlölet.
2020. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle férfigyűlölet nincs ebben, maximum az necces, hogy a komplett férfitársadalomnak tulajdonítja ezt a gondolkodást.

Világ életemben szerettem a férfiakat, 15 éves korom óta mindig szerelmes voltam több éves periódusokban, és alapból vonzódtam a fiúk személyéhez, társaságához. Mostanra 7 éve párkapcsolatban élő, kiegyensúlyozott nő vagyok.

Mégis volt olyan párkapcsolatom, amiben elhangzottak olyanok, hogy "könyörgöm, nő vagy basszus, nagyon nem vonzó ez" - amikor pl. politikában véleményt merészeltem formálni és belementem vele vitába, vagy az, hogy nem tűrtem, hogy ocsmányul beszéljen velem, akkor még én voltam a szemét, aki hisztizik, terrorizálja, pedig jaj, a tesztoszteron miatt alapból minden férfi agresszívabb, hirtelenebb természetű, értsem már meg. Jött azzal, hogy az egyik nőnemű barátja sokkal tapasztaltabb a férfiakkal kapcsolatban, mint én, aki őelőtte senkinek sem kellettem, és az a lány 1-2 pofont mindenképp elnéz, mert ez vele jár. De az, hogy én "folyamatosan veszekszem" minden, csak nem nőies.

Ez csak egy ember volt, de random férfiaktól, akikkel csak ismerkedtem, vagy esetleg ezen az oldalon többször is megkaptam, hogy én egy csíra papucsot akarok magam mellé, normális férfinak sosem fogok kelleni, azért, mert leírtam, hogy egyenrangú kapcsolatra vágyom, nem adom át az irányítást soha senkinek (kompromisszumot várok el és persze érvelést), valamint ugyanúgy elvárom, hogy fontos legyen az én karrierem, és ne legyen olyan, hogy "visszafogja" a vásárolgatásaim, vagy az "asztalra csap", mert elég a "női dolgaimból", és persze azt, hogy a gyereknevelés nem a nő dolga, hanem közös (+ az érzelmi rész, babusgatás is, a férfi sem egy kizárólagos mentor alak).

Ez a gondolkodás ebben a régióban a férfitársadalom egy vaskos részére jellemző még mindig, ebben semmi gyűlölet nincs. Tudom, hogy vannak normális férfiak, akik egy párkapcsolatban nem férfinak és nőnek tulajdonított, társadalmi berögződéseken alapuló folyamatos játszmázást látnak, hanem szeretetet, partnerséget, bajtársiasságot, "barátságot" (úgy értve, hogy mindent megbeszélünk egymással, őszinte lelki kapcsolat van köztünk), és képesek egymással tervezni, egyezkedni, csapatmunkát végezni az életben. Ilyen a párom is.

2020. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert valahogy eddig mindig a kapcsolat elején normálisak voltak, utána kimutatták a foguk fehérjét és elkezdtek velem ugy bánni mint egy kapca rongyal és sehol nem volt a tisztelet, és sose értettem eleinte minek színészkedtek.
2020. aug. 11. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!