Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a pároddal a te lakásodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal a te lakásodban költöztök össze, hogy osztjátok el a költségeket?

Figyelt kérdés
Én nem kérek pénzt semmiért és a barátnőm úgy látom eléggé furcsállja a dolgot
2020. aug. 14. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Én sem kértem semmiért egyszer én tettem le a teljes fizut egy másik ember kezébe, egy másik ember meg nekem tette le a teljes fizetését az asztalra.
2020. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Az én házamban lakunk, párom a rezsi felét fizeti. Nem is volt kérdés, teljesen egyértelmű. A házon van hitel, azt én egyedül fizetem, mert az enyém a ház, ez is egyértelmű. Én is furcsállnám, ha a barátnőd lennék, mert nem szeretnék kitartott lenni. Meg nekem ne hánytorgassa fel senki szakításkor, hogy ő tartott el.
2020. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek így jó, akkor a ti dolgotok. Mi felesben fizetjük a rezsit és a közös főzéseket.
2020. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van lakasom, felesben fizetjuk a rezsit es ennyi. Hitel meg egyebek nincsen. Kb 45 ezer ft a rezsi, tehat egy embernek sem lenne megterhelo, de felbe szedve meg szinte meg sem erzi az ember, igy mindenki jol jar.
2020. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Felesbe fizettük a rezsit. De ugye mikor szakítatok, vagy veszekedtek akkor nem vágod a fejéhez, hogy bezzek én eltartottalak hálátlan ribi? Mert ez szokott lenni.
2020. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Havi fix összeget ad, ami a nagyobb részét fedezi a rezsinek.

Nem kértem én se soha, saját elhatározásából adja.

2020. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Minimum a rezsibe szálljon be plusz kaja. Te meg jó hülye vagy
2020. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A rezsi fele-fele.
2020. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felezzük a rezsit
2020. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Jó hogy furcsállja. Rezsi+háztartási költsègek felé. Nem mindenki szeretne eltartott lenni.
2020. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!