Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti miben érzitek magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti miben érzitek magatokat korlátozva együttélés során? Van olyan, amiben visszafogjátok magatokat emiatt?

Figyelt kérdés
Nekem elég sok dologból vissza kéne vennem, emiatt érdekel másnál hogy van ez. Pl. Bulizás, barátokkal találkozás, külön programok, ottalvás, penzköltés, szabadidőm beosztása
2020. aug. 22. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne visszavenned?
2020. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben. Aki megpróbál korlátozni, az nem való hozzám.
2020. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmiben.
2020. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat folyamatos alkalmazkodás kicsiben és olykor nagyban is. Senki nem szereti, ha kizárólag neki kell alkalmazkodnia a másikhoz, ő pedig azt mondja, fogadj el olyannak, amilyen vagyok. Ez nem fog működni.

Nyilván hozzuk az alaptermészetünket, de ha eddig a 48 óra folyamatos bulizás volt a trend, vagy az, hogy minden pénzedet elvered ruhára, stb., ez nem fog hosszabb távon működni a párkapcsolatban.

A párkapcsolat folyamatosan egyensúlyozás, ahol önmagunkat ugyanúgy figyelembe vesszük, mint a társunkat és bizony sokszor le kell mondani dolgokról, főleg ha már gyerek is van. Élni és élni hagyni, de okosan.

2020. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
4-est, látszik, hogy kezdő vagy itt. Ha ezt te leírod, téged lepontoznak minden alkalommal. Az itteniek ezt egész egyszerűen nem értik meg.
2020. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam korlátozva kb. semmiben. Olyan párt választottam, akivel hasonlóak vagyunk, hasonlóan gondolkodunk, hasonlóak az időtöltési szokásaink, stb. Persze, kompromisszumok vannak, kellenek, pl. éppen most küldtem el a páromat a szoba másik végébe, mert fokhagymás stanglit eszik, én meg émelygek a szagától :D. De sosem korlátoznám be, hogy ne egyen ilyet, mert én utálom, csak tartsa tőlem a távolságot.

Szóval szerintem, ha te korlátozásnak éled meg a párkapcsolatot, akkor vagy nem jó párt választottál, vagy nem vagy elég érett a párkapcsolathoz.

2020. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó, hogy nem értik meg, hanem, hogy ezer helyzet van. Normális esetben hasonló emberek kerülnek össze és ilyen problémák nincsenek. A gond az, amikor nagyon eltérőek a felek, illetve amikor az egyik a másiknak a személyiségét próbálja megváltoztatni. Annak a kapcsolatnak ugyanis semmi értelme.

Tehát ha valaki minden hétvégén bulizik és ezt a kapcsolata mellett is folytatni akarja, aki pedig nem jár bulizni, ebből lesznek problémák ide kell majd kompromisszum, pl minden második hétvége buli stb. De az nem kompromisszum ha az otthonülő megtiltja a bulizást vagy a bulizós szharik bele a párja igényeibe. Normál kompromisszumot senki nem él meg visszafogásként, de ezt igen. Ezért fontos, hogy hasonló gondolkodású emberek legyenek kapcsolatban.

2020. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodni kell nyilván, de jobb esetben ezt nem korlátozásnak éli meg az ember. Ha a két felfogás hasonló, az tök jó. Ha merőben más, azt viszont csak sok-sok kommunikációval lehet feloldani.
2020. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semmiben. Mondjuk én eleve kompatibilis vagyok a párban éléssel, nincs sok igényem különcködni egy kapcsolatban. A párommal rendszeresen járunk szórakozni, együtt edzünk (vagyis együtt járunk terembe vagy együtt megyünk le futni, de ott mindenki a maga dolgát csinálja a maga tempójában), utazgatunk, mindenki költi a saját pénzét, stb... Másnál aludni meg egyszerűen magamtól is pofátlannak tartom. Mi az istennek lógjak valakinél éjjel, ha otthon vár valaki? Egyáltalán nem szórakoztató...
2020. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmiben sem vagyok korlátozva.

Persze ehhez az kell, hogy megfelelő társsal legyünk, akivel erősen megegyeznek a dolgokról az elképzeléseink.

Na jó, pasizás terén korlátozva vagyok, de ott saját magam állítottam fel természetesen.

2020. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!