Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kezdhetnék ezzel a szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék ezzel a szituációval?

Figyelt kérdés

Szakitottunk,és utána újra összejöttünk, és azzal jött tanult a hibákból pedig nem!

Csak hétvégén és csak havi egyszer mozdulunk ki közös élményt szerezni, ha hétköznap akarnék menni jön mindenfajta kifogással, és azzal vádol hogy csak azt akarom pénz legyen rám költve de ha azt mondom akkor én finanszirozom az egészet akkor meg azzal jön hogy igy fáradt úgy fáradt mindenre van kimagyarázása. Nem akarok vele sexelni mert elegem lett abbol hogyha sexeltem vele, és be szólt akkor flegmázott velem hogy kár volt lefeküdnie velem ha igy állok hozzá, ebből elegem lett és ha nem látom lenne értelme akkor nemet mondok a sexre azota meg csak a balhé van hogy csak őt nem kívánom és én őt meg csalom stb holott magának köszönheti mert nekem nem tesz sziveséget azzal hogy lefekszik velem mintha annyira csúnya lennék vagy mi, ez a kettő szörnyű benne és elviselhetetlen és nem tudom hogyan változtathatnék ezen.


30/N ő pedig 35/F



#együttélés, pénz, kapcsolatok, tanácsok
2020. aug. 10. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz már, 30 éves vagy, tényleg ez az ember kell neked? Tényleg így akarod élni a mindennapjaid? Szerintem te is tudod valahol, mekkora hiba volt kibékülni vele, miért húzod még tovább? Ne mondd már, hogy ennél nem jobb egyedül..
2020. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy trollkodsz, vagy durván kapcsolatfüggő vagy, ha hagyod, hogy így bánjon veled.
2020. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Túl jó szívem volt, mindigis és ezt a férfiak mindig ki is használták.

És mivel be van a lakásomba jelentve csak 2 szomszéd tanuval tudom kijelenteni és ebbe nem akarnak bele menni a szomszédok mondván ők nem akarnak bele keveredni semmibe.

Albérletből jött hozzám lakni és azzal jön adtol mert enyém lakás attol neki is jogai vannak jah csak sokszor túl tolja a sok jogait annyira hogy el felejti nem kötelező nálam lakni.

2020. aug. 10. 17:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most legalább megtanultad, hogy az emberi jellem nem változik meg soha, csak a mesékben. 30 évesen már ideje lenne elszakadni a mese világból. És végre megtanulhatod azt is, hogy a "jó szíved" sorozatban ide juttat, mert nem vagy képes tanulni a hibákból.
2020. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne 2 tanú a kijelentéshez?
2020. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell két tanú, kijelented és kész.
2020. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak.


Még csak 30 vagy még nagyon sok lehetőséged van az életben.


Ne állj meg itt, ne k**úrd el a hátralevő életedet vele.

2020. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Irigylem, hogy a tróger embereknek ilyen izgalmas élete van.
2020. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De kell 2 tanu a kijelentéshez aki nem hiszi el, olvassa el a neten hogy az nem csak úgy van! Ha nem kéne hozzá 2 tanú már rég kijelentettem volna és rendőrökkel elvitettem volna mert pont ezért nem tesz semmit a rendőrség!
2020. aug. 10. 18:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennek járjál rendesen utána
2020. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!