Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavar a pártok reggeli köhögés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a pártok reggeli köhögése, vagy krákogása vagy esetleg hogy hallod hogy ki is köpi?? Természetesen a fürdőszobába történnek ezek a dolgok.... De telibe kihallatszik... Vagy ez természetes??

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik hang, amitől azonnal el tudom hányni magam bármilyen helyzetben az, ha valaki harákol, felszívja a torkából a turhát és jó hangosan csulázik egyet. Egészséges ember ilyenre nem érez kényszert, láncdohányos, köpködő prolival pedig eleve nem jönnék össze.
2020. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem dohányzik, de éjszaka begyűlik neki
2020. aug. 26. 14:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres lenne, akkor elküldeném orvoshoz alapos kivizsgálásra, mert egyáltalán nem normális. Nem a hangok zavarnak, azokra kb. immunis vagyok, de félteném, hogy valami komolyabb baja van.
2020. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem akar sajnos dokihoz menni.

KB kéthetente pár nap, amikor így reggelre tele a torka.

2020. aug. 26. 14:53
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem, de mondjuk én meg öklendezek reggelente sokszor, néha már olyan, mintha hánynék. Szerintem ha az ember együtt él valakivel, akkor előbb utóbb meg kell szokni a kevésbé szexi hangokat is, puki, kakálás, hányás, harákolás. Ez van. Pláne, ha másik szobából is hallatszik át, azzal sok mindent nem lehet tenni. Aki emiatt kiábrándul, az tartson halat.
2020. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem ez speciel nem zavar, mert tudom, hogy milyen érzés - nagyon sokáig volt légúti problémám, ill. nagyon enyhe szinten még máig is van, amit nem lehetett kezelni, legalábbis 6 orvosnál voltam, és egyik sem tudott rájönni az okára. Nyilván az zavarna, ha vki napi többször, folyamatosan felszívná a trutyit és krákogva kiköpné... de napi 1x reggel nekem kibírható.
2020. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Mivel velem ilyen nincs, nem tudnám tolerálni, öregemberes, undorító. Ha van valami baja, influenza, el lehet viselni, amúgy igénytelenség.
2020. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Már attól hányingerem van hogy rágondolok, nem élnék együtt harákoló-köpködő emberrel.
2020. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem zavarna,ha nem az utcán megy át köpködő lámába.

Sajnos sokszor egészségügyi probléma okozza.A folytonos dohányzás viszont már annál inkább zavarna.

2020. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Zavarna. Nem tudnám megcsokolni. Gusztustalan, igénytelen, venemberes dolog.
2020. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!