Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélők! Kakkantani menve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélők! Kakkantani menve szóltok a párotoknak, hogy egy kis időre majd hanyagolja a mellékhelyiség látogatását, vagy hagyjátok, hogy utána belefusson a szagokba?

Figyelt kérdés

#aszagodatisszeretem #elfogadlakkakiddalegyütt
2020. szept. 9. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam bejelenteni.

A wct mindketten ugyanarra használjuk.

Ha belefutok vagy ő is..eldöntöm várok e vagy nem érdekel és végzem a dolgom.

2020. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy jól összerakva, mik ezek a kulcsszavak 😂

Amúgy meg, ennyi idősen ilyenen gondolkozol? 😂

2020. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Miért ne foglalkoznék? Hátha még együtt fogok élni valakivel! És érdekel, hogy ezzel mi a helyzet, van-e erre valami társadalmi policy újabban vagy valami.
2020. szept. 9. 20:10
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Legfrissito hallod, legfrissito...
2020. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mert gondolod az idő változásával újabb és újabb trendek jönnek ki ezzel kapcsolatban? 😀 Gondolod most máshogy menő mint tíz évvel ezelőtt? 😂
2020. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A szag az szag, kéremszépen 😂
2020. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam szólni, hogy most annyira nem biztonságos odabent :) de csak röhögünk rajt, ez egy tök természetes dolog, mindenki jár kakkantani ^^
2020. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a policy, hogy légfrissítő, ajtó behajt és úgy marad a lámpa (mert addig megy a ventilátor, amíg a lámpa is világít). Ez egyfajta (vész) jelzés. :D

Egyébként kicsi lakásban lakunk, nagyjából sejtjük a másik miért ülhet a budin 20 percet. :D

2020. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi simán mondjuk egymásnak:D
2020. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőm nyitott ajtónál kakkantott (légfrissítő mellett), néha be is jelentette. Én nem jelentettem be, viszont kielemeztem neki néha. :D :D :D "Imádta." Már amikor kijöttem a wc-ről tudta, hogy ez lesz. "A mindenit, ez jó volt, bakker ez már kellett."
2020. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!