Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet két viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet két viszonylag kicsi gyerek mellett a szexet nem teljesen kiiktatni az életünkből?

Figyelt kérdés

Van egy 11 és egy 5 éves gyermekem és egy "új" kapcsolatom.

Ő is lány, én is lány vagyok. Van saját szobánk, természetesen.

Viszont elég nagy problémának érzem, hogy ha arra várok, hogy a gyerekek aludjanak, akkor a barátnőm is elalszik, mert elfárad a fizikaimunkától és 20.00-20.30 között alszik. 1-1,5 hét is eltelik úgy, hogy nincs szex, pedig 3 hónapja élünk együtt. Ez szerintem nagyon sok.

Hogyan lehetne gyerekek lepasszolása nélkül (nincs kihez) mégis összehozni, hogy 2-3 naponta azért legalább legyen szex?

Gondoltam arra, hogy délután, mikor a gyerekek elvannak, játszanak...de az meg nem rossz megoldás? A gondolat miatt is elvetemültnek érzem magam.


2020. okt. 8. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Feküdj le te is korán és csináljátok reggel vagy amelyik nap nem dolgozik, gondolom nem minden nap jár.


Bébiszittert is fogadhatsz, aki lehet akár barátnő, szülők avagy fizetett külsős.

2020. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Bezárod az ajtót, ők meg nézzék a TV-t!
2020. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

"de az meg nem rossz megoldás?"

Miért lenne rossz megoldás? Ilyen helyzetben, ha vársz a megfelelő pillanatra, pont azt fogod csak elérni, amiben most is vagy, hogy nincs szex.

Egyszerűen megbeszélitek, hogy holnap 3-tól összebújtok. Lehet, hogy ez így nem hangzik romantikusnak, de amikor már elkezditek, hidd el, nem fog érdekelni.

2020. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!

3 felnőtt gyerekem van. Soha nem volt ilyen problémám.

A megoldás szerintem a nyúlcipő.

F

2020. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez is egy elvetélt ötlet. Úgy érzem magam, mintha egy lyukas vödröt akarnék feltölteni.
2020. okt. 9. 07:18
 6/7 anonim ***** válasza:

5.-re.


Túltolod! Ott a megoldás, amit írtam, 2.-ként.

2020. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen, tudom. Csak elpesszimistásodtam azt hiszem. Tegnap elég...nehéz nap volt.
2020. okt. 9. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!