Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak ezt? És miért szeretem jobban ezt?

Figyelt kérdés

Én jobban szeretem azt mikor úgy szexelunk hogy nem számítok rá és olyan durvábban nekem esik csokolgat azt imádom.

Már az kezd unalmas lenni hogy este fürdés után...akkor mindig számítok rá és nem olyan.



2020. okt. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatnád neki szó szerint.

"Te Béla, úgy beindulok attól, mikor nap közben nekem esel, ne mindig este szexeljünk már, zuhany után."

2020. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is pont ma mondtam a barátnőmnek hogy elég lohasztó amikor szex előtt, csókolózás után, merevedéssel otthagy 10 percre mert neki el kell mennie megmosni magát meg mittudomén... úgyhogy mostanában mi is kicsit spontánabbak vagyunk és nem bohóckodunk kukimosással amikor 2 órája fürödtünk.
2020. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"merevedéssel otthagy 10 percre mert neki el kell mennie megmosni magát"


Mehetnél vele, hogy te meg magadat mosd meg.

2020. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
3# persze, meg sminkelgessek is meg vegyek új bugyit, hagyjuk már... most dugni akarunk vagy modellkedni?
2020. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bubu9313 ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anyja sem erti a szavát. :)
2020. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!