Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy fiú barátomnak, h szeretem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról van szó, szorgalmi időszakban minden napunkat szinte együtt töltjük, mások azt szokták hinni, hogy járunk amiért olyan sokat együtt vagyunk, de nem. Szilveszterkor náluk voltam (elsőnek engem hívott, nekem már tuti volt, hogy megyek, de utána baráti társaságot is megkérdezte, h ki szeretne még jönni, elvileg azért is mert azt hitte rosszul érzem majd magam ha nincs ismerősö rajta kívül). Eddig is tetszett, de azt hiszem most ez alatt a pár nap alatt csak még rosszabbodott a helyzet, mert ez már olyan személyes volt, h bemutatott a családnak is, mint egy barátját ugye, mikor felszálltam hazafele a buszra várt egy kicsit, amíg elindult a busz és integetett ahh abbahagyom..


Szóval a legjobb barátom, együtt h.lyülünk mindig, de azt hiszem jobb lenne ha elmondanám neki, mert mi van ha nem és véletlen én is tetszem neki és így elszalasztánám őt. Hogyan mondhatnám el neki finoman, nem olyan csöpögős módon, amitól megijedne v. túl komolyan hangzana? ötletek?


2014. jan. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak mondd ki, hogy te többet érzel, mint barátság.
2014. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én biztosra veszem, hogy tetszel a srácnak, szerintem légy egy kicsit türelmes, szerintem lépni fog. Jobb lenne, ha inkább csak utalnál a dologra, vagy ha finoman rávezetnéd arra és hagyni, hogy ő lépjen elsőnek ilyen irányba.

Ha ezek ellenére sem történik semmi, akkor elmondhatod neki, hogy mit érzel. Nem kell cifrázni, őszintének kell lenni :)

Sok sikert és remélem sikerül összejönni vele :)

2014. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

csá csumi

az utobbi napokban annyira benedvesedett tőled a punám, hogy nem tudlak kiverni a fejemből

Azt hiszem itt az ideje szorosabbra fűzni a kapcsolatunkat.


ezután az orra alá nyomod a házassági szerződést

2014. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 éve ismerem és kb. 2 éve vagyunk jóban, kicsit utaltam már rá, hogy tetszik, bár nem tudom, hogy ő is fogta-e a dolgot.

22:06 - ha ezt mondanám neki, akkor max. röhögne, mert h.lyéskedni szoktunk és ezt is viccnek venné

2014. jan. 4. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akkor mond viccesen a fenti szöveget, röhögtök egy jót legalább, aztán közlöd vele hogy ez komoly :)
2014. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Á annyi lehetőségem volt és én kihagytam, hogy mondjam neki.


De vmennyire csak tetszem neki, hogyha szeret velem lenni. Elég sokat iszogatunk (--> egyetemisták vagyunk), 5-ből 4X kettesben megyünk mert csak úgy spontán beülünk, elbeszélgetünk, aztán vagy hazautazik, vagy ott alszik nálam, de akkor is csak szigorúan külön matracon (mondtam neki, h aludhat az ágyamban mert 2 szenélyes, de gondolom ezt is viccnek vette) :D egyszer volt h filmnézés után elaludtunk úgy, de ő később felkelhetett és leköltözött


meg nemrég baráti társasággal voltunk iszogatni, akkor már volt benne jó pár sör és egy másik lány ismerősömnek mondta, h nálam akar aludni nem nála (mert ő közelebb lakott azért merült fel), mert engem szeret mert jó fej vagyok

2014. jan. 4. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!