Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kezelitek a barátnőitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek a barátnőitek hisztijeit, sértődéseit?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon felidegesítettem egyszer magam egy 2 napos ,,miabaj-semmi” alatt, utánaolvastam, hogy mi ez a hisztizés, mi ezzel a cél. A cikkek azt írják, hogy (főként a hölgyek, de a férfiak(fiúk) is használják) ilyenkor a sértődött nem érzi kellően szeretve magát, szerinte nem tartják elég fontosnak. Én mindig nyitott vagyok a megoldásokra, de vigyázni kell, nehogy azon kapjam magam, hogy túlságosan is alkalmazkodó(papucs) vagyok csak azért, mert a barátnőm hisztizik. Az egyik legjobb megoldás a megelőzés, tehát megcsinálom az olyan dolgokat, amiket kér és nem megy át egy túlzó határon(ugráltatás), így nincs sértődés, ha túlzásokba esik, akkor közlöm vele, s meg tudunk egyezni. Na de amikor ideges valami egyéb okból, s talál egy (már akár egy egészen kicsi) okot is a hisztire, akkor beáll a nemszólalunkmeg, miabajsemmi állapot. Erre találtam egy megoldást, hogy nem állok bele ezekbe az érzelmi (nagyon gáz) játszmákba, hanem közlöm vele az elején, hogy fontos nekem és szeretem, de utána egyáltalán nem foglalkozom vele, ilyenkor fél napokig unottan telefont nyomkod, fetreng és aztán megjavul a helyzet. Szerintetek van más megoldás is? Mi vált be nektek? Ismerős történeteket is szívesen olvasok, biztos tanulhatunk belőlük. Köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 16. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Színtiszta érzelmi zsarolás, amit a hasonló emberek művelnek. Kb max. 6 éves ovis szint. Hiába csinálsz vele bármit, ez volt nála a megoldás a szüleinél is gyerekkorában.
2020. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ebben a sztoriban se a hisztiző dedós barátnő, se az érzéketlent játszó pasi nem tud felnőttként viselkedni szvsz...

Nálunk a kommunikáció és az őszinte beszélgetés vált be a hiszti és a játszma helyett.

2020. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha közlöm vele, hogy fontos nekem és szeretem, majd nem állok bele a játszmába, az érzéketlenség? Ennek az a célja, hogy a meddő vitákat elkerüljük, s nyugodtabb fejjel megbeszéljük a helyzetet. Köszönöm a véleményeiteket, várom a továbbiakat!
2020. okt. 16. 12:00
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

A barátnődnek önfejlesztésre, esetleg akár pszichológusi segítségre volna szüksége. Ha felnőttek vagytok, erre semmi, de az ég világon semmi szükség,amit művel. Sem arra, hogy ha valami nem pont úgy történik, ahogy ő kérte, akkor eldurranjon az agya, se arra, hogy ne szóljon hozzád órákig, és dühödten némán telefont nyomkodjon és fetrengjen.

Hidd el, ezt sok ideig nem fogod tudni tűrni, akárhogy is szereted, vagy akár milyen szép lány is. Így nem lehet élni.

Ha nem változtat az első mondat szerint, akkor én ultimátumot adnék neki egy idő után. Vagy kezd a saját viselkedés problémájával valamit, vagy szakítok vele.


Gondolom apróságokon akad ki. Ennek sosem fogsz tudni, és nem is kell megfelelni. Keress olyan nőt, aki érzelmileg felnőtt, képes irányítani a saját érzéseit a hétköznapokban, és nem büntet folyton érzelmi manipulációval.


Egy nő.

2020. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Megint én vagyok. Ami fontos, hogy te ebben ne sérülj, mindig tudd, hogy ez az Ő problmája, kizárólag, hogy nem tud viselkedni, hogy nem tud érzelmeket szabályozni. Ez nem a te bajod, ez az ő baja. Márcsak azért sem, mert ha nem hagyja abba, te odébbállsz, neki viszont örökre együtt kell élnie saját magával.
2020. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nagyon jól kezelted a dolgot, csak így tovább! Ha tényleg szereted, akkor így is kell tenni. A gond ott van amikor már nincs annyira erős érzelmi kötelék egy kapcsolatban hogy azt érzed "meg kell tenned" hanem hasonlóan indulatosan reagálod le. Akkor kezdődik meg egy kapcsolat eróziója.
2020. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm nem hisztizik, hanem normálisan kommunikál. Ilyen nővel mint a te barátnőd nem maradnék együtt, nem tudnék egy ilyet szeretni.
2020. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek van más megoldás is? Mi vált be nektek?" Igen, mondjuk érett felnőttekkel járj. Sem én, sem egyetlen barátnőmről sem tudok hogy bármelyikünk ilyet tett volna, hogy be van sértődve, de nem mondja meg mi baja vagy hogy csakazértis keres valamit ami miatt mérges lehet a másikra. Keresni kell egy érettebb felnőttet és meg van oldva a gond.
2020. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Régi, de örök érvényű igazság; Ha a feleségednek rossz napja van, biztos lehetsz benne, hogy neked is az lesz.
2020. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De miért nem keresel egy felnőttet párnak?
2020. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!