Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, hasonlo vagy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hasonlo vagy nagyon más tapasztalataitok voltak együttélésnél és amikor csak pár napot voltatok együtt nonstop egy héten a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
Elmesélitek, mik voltak meglepőek, fura volt-e megtapasztalni, hogy a lányok is hus-vér emberek, voltak-e kiábrándito dolgok ?
2016. jún. 6. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon mas.Meg csak talalkozgattunk jol elvoltunk,mindenki elonyosebb oldalat mutatta.Aztan egyuttelesnel kibujt a szog a zsakbol.Kiderult mennyire osszeferhetetlenek vagyunk. En nyugisabb vagyok,o meg mindig csak ment volna bulizni stb.Anyagi teren sem ertettunk egyet es a hazimunkakban ...Sok veszekedes volt aztan szakitottunk pedig elotte tobb evig jartunk. 26F
2016. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

2 év járás(leginkább hétköznapi távkapcsolat, hétvégi kapcsolat) után szimplán felköltözött hozzám. Semmit nem csinált, csak követelődzött, veszekedett.

Kb 1 hónapot laktunk együtt, de életem legszörnyűbb élménye volt. Olyan kupit tartott a lány, hogy amikor én dolgoztam, telefonon szakítottunk, mire hazaértem, kirámolta a lakást és visszaköltözött vidékre. Az egy dolog, hogy kb 200e Ft. értékben vitt el tőlem cuccokat, de először volt rend a lakásban. Rend, mert üresség volt.

2016. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omba ***** válasza:
Sokkal jobb lett minden.
2016. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!