Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha össze költözünk a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze költözünk a barátnőmmel akkor gáz azt mondani neki hogy még maradjunk külön kasszán?

Figyelt kérdés
Magyarul én úgy képzelem hogy minden közös költséget fizetünk együtt szépen igazságosan, és mindenki rendelkezik a saját pénzével. Ez így gáz? Mert én pl nem akarom bedobni minden pénzem a közösbe. Még sosem éltem együtt nővel most még csak szeretném ezt kipróbálni. Szóval nem akarok kockáztatni.

2020. nov. 10. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz. Majd alakul. Nem kell egyszerre túl nagyot lépni.
2020. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem gáz. Sokan élnek együtt így, főleg fiatal korban. De ha annyira komoly a kapcsolat, hogy összeköltöztök, alaposan gondold át, hogy miért érzel így. Ha azért, mert nem bízol a barátnődben, vagy nagyon eltérő a pénzügyi kultúrátok, az gáz.
2020. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez lenne a normális.
2020. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ebben nektek kettőtöknek kell megegyezni. Nekem a külön kassza úgy tűnik, hogy nem vagy biztos kettőtökben, nem bízol a közös jövőben. De ez én vagyok. Az a fontos, hogy az adott pár egyetértsen.
2020. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1%

Én nem értem ezt a külön kassza/közös kassza témát.


Szerintem a legjobb: A férfi fizet fizet mindent, cserébe ő a főnök, a nő meg tudja, hol a helye.

2020. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen apró-cseprő részleteket lehetőleg még összeköltözés előtt tisztázzátok, ne utólag lepődjetek meg, hogy jajj hát én nem úgy gondoltam.
2020. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nektek, közösen kell döntést hozni. Mi ha úgy vesszük, külön kasszán vagyunk, pedig már házasságban élöünkj. Kb az, amit leírtál. Beadjuk a közösbe amit kell, a fennmaradó összeggel mindenki azt kezd, amit akar. Nagyobb kiadást is közösen fizetjük. Viszont nem fillérezgetünk pl egy bevásárlásnál, van hogy én fizetem, van hogy ő. És természetesen nem kérjük ezt számon a másikon.
2020. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bízom benne de én nem akarom bedobni a pénzem a közösbe. Mert nem látom a jövőt hogy mi lesz. Még az elején vagyunk nagyon.
2020. nov. 10. 19:22
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne dobd be, egyikőtök rendezze a rezsit, másik a kaját.
2020. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9es javaslata nem jo, nálunk pl a rezsi kevés a kaja nagyságrendileg jóval több.

A felezés ami jó , de előre beszéljetek meg nehogy akkor derüljön ki.

2020. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!