Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel össze vesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel össze vesztünk, mindent meg próbáltam hogy ki tudjunk békülni vettem egy csokor rózsát és egy mű rózsát középre raktam és azt fogom mondani neki amíg az utolsó szál el nem hervad addig fogom őt szeretni, lányok szerintetek ez jó így?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondd neki azt, hogy "úgy szeretlek mint a sót"
2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ég szerelmére csak művirágot ne adj neki!!!
2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó aranyos, de ez csak akkor jön be, ha egyébként szeretitek egymást csak valamin összevesztetek. De ha már leépülőben volt a kapcsolatotok és a barátnőd már tervezi hogy szakit veled régóta akkor is lehet elbizonytalanodik, hogy mégis probáljátok meg ujra.
2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak egy mű virág van közte :D értelmezd amit írtam
2014. aug. 17. 21:50
 5/12 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást nagyon meg már az esküvőt tervezzük csak a baba témán kaptunk össze
2014. aug. 17. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:

"csak egy mű virág van közte :D értelmezd amit írtam"

...............


Akkor is giccs!!!

2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó neked mi lenne a jó?? mű dákot rakjak neked közé ember?
2014. aug. 17. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon közhely, semmi eredeti nincs benne.
2014. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor mondj jobbat
2014. aug. 17. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak a művirágról beszéltem, csokor rózsa mehet. Ha annyira haragszik, szerinted egy művirágon fog múlni??? Ha ki akar békülni, a csokor rózsa is megteszi, ha meg nem, adhatod neki a Szent Koronát is:D
2014. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!