Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, ti ruháitok a barátnőtökön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ruháitok a barátnőtökön?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok azzal ha barátnőtök a ti pólótokat vagy pulcsitokat hordja? És ha igen akkor szokott fehérneműben és a ti pólótokban járkálni?

Mert én imádom a barátom cuccait lopkodni, neki meg tetszik ha alul alig van rajtam valami :P



2020. nov. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zakó és bőrkabát. Ezeket nyúlta már le tőlem csaj.
2020. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
73%

Ingem volt pár exemen, kifejezetten felizgatott.


Valami olyasmi volt a jelenet, mint a Vanity Fair-es (asszem így írják) újságíró csaj a Vasemberben, miután khm, Tony lerendezte.

2020. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom miért, de az ingem rajta (különösen szex után), engem is felizgat. Valamelyik szexi tangája+az én ingem... váá, imádom.
2020. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Hm na igen, fekete póló vagy pedig egy ing és alul alig valami (vagy épp semmi ;) ) az úgy tökéletes.
2020. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Furcsa lenne. 110 kg/F- 52 kg/N. A rövid bőrzsekim a térdéig érne, a nadrágom egyik szárába meg az egész nő beleférne. Szóval nem gyakran veszi el/fel az én ruháimat.
2020. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!