Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők Ti a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti a párotokkal ha alszatok és mensiztek betètben alszatok mellette? Vagy Férfiak ti mit tapasztaltatok barátnőtöknél?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem használok betétet. Számomra undorító az a darab vatta, nem bírom még frissen kibontva sem a szagát, szar érzés hordani is és össze-vissza csúszkál. Mindig is tampont használtam.
2020. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha együttélésnél tartotok, akkor ilyenen már nem lenne szabad gondolkodnod.
2020. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
B + T.
2020. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem tartunk egyuttelesnel, csak alvasnal... es este betetet szoktam, de baratom mellett olyan nemtufom milyen lenne 😅 foleg ha simogat meg ilyenek😀 Erett ferfi nem ezrn problemazna, de erdekelt mas ilyenkor tamponra valt e vagy ugyanugy betet
2020. okt. 9. 21:37
 5/26 anonim ***** válasza:
99%
Párom betétet használ, mióta világ a világ. Ha épp megvan neki, akkor azzal is alszik.
2020. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
#1 mert a tampon az nem egy darab vatta? 🤔
2020. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Együttélés-ben van a kérdésed.
2020. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Én soft tampont használok olyankor.
2020. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
99%

Ém csak azt nem értem hogy miért inkább odavérzel? Szerintem éjszakára a betét praktikusabb, biztonságosabb mégiscsak ki tud jönni aminek ki kell.

Tehát ha megvan valamit muszáj használni...

És akkor ott nem simogat addig...

De nem értem a kérdést se..

2020. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

6: nem az a fajta, ami mellett kicsorog a vér a matracra és ami segít reggelre jó alaposan szétkenni a puncidon és a combjaidon a megalvadt vér maradványait, amit annak a hulladék szarnak a felülete nem szívott be tisztességesen, hogy mire kikászálódsz az ágyból és eljutsz a wc-ig a bokádnál csorogjon a menstruációs vér és mellé olyan szaga legyen, mint a 3 hetes tetemnek.


Szívesen. :)

2020. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!