Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élő nők! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők! Hány aktív udvarlótok van akik ugrásra készen állnak és várják hogy szinglik legyetek?

Figyelt kérdés

Aktív udvarló : találkoztok is, nem csak neten küldözgeti a farkát


Energizál ez titeket, fújja felfelé az egótokat?


F/29


2020. nov. 19. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Az fújja felfelé az egójukat a legjobban, hogy beregisztrálnak a Tinderre és 1 nap alatt összejön nekik az 1000 like. Aztán megpróbálják kiválasztani a leginkább görög félisten külsejű férfit. Aztán ha az csak megdugja őket, mert nem akar a lánnyal párkapcsolatot, akkor jön a minden férfi egy f*szkalap, aki csak dugni akar duma.
2020. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
79%

Balàzsom, nem fogjàk megmondani, 2okból:


1, nem akarjàk,

2, az udvarlók àltalàban a szakítàs utàn lépnek ebbe a jogkörbe. Előtte csak szimpi ismerős.


Ja igen, bocsi, h férfiként bele vau-vauzok.


Egészséged hogy szolgàl?

Talàltàl màr munkàt?

2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nincs, mondjuk én introvertált típus vagyok.


Igen, nőben is van ilyen. Nagyon élvezem az online oktatást is.

2020. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Jajj, há szeva Balázska! Látom okosabb nem lettél, de legalább folyamatban van a pia lerakása? Vagy csaj az újabb hiszti kitörésed az örök egyedüllétet elfogadó utadon?
2020. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is válaszol, kezd uncsi lenni.
2020. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Kettő srácról tudom, hogy szívesen összejönne velem, de ha szingli lennék, akkor se lenne esélyük, mert egyiküket se tartom szimpatikusnak és vonzónak. Az egyikük annak tudtában is szokott nyomulni, hogy tud a barátomról és már többször hozott kínos helyzetbe. A másikuk nagyon korrekt módon reagálta le a helyzetet.


Nem fújja az egómat, mert miért tenné? Ha belsőmre szeretnék büszke lenni, akkor a kapcsolataim és eredményeim felé tekintek, ha a külsőmre, akkor az edzéseimre és a barátom reakcióira, tetteire. Pusztán már a korom miatt kapok ismerkedő szövegeket, ez pedig semmilyen módon nem tesz hozzá az önbecsülésemhez.


Mindig úgy voltam vele, hogy csak azok az emberek tudnak büszkévé és magabiztossá tenni, akiknek a véleménye számít nekem és/vagy az adott területen elismert. Nekem a rám írogató emberek véleménye nem számít, nem is adnak hozzám semmit, ugyanez igaz a nyomulós srácra, a másik pedig hiába normális, nem jelent nekem annyit, hogy hozzá igazítsak olyan fontos dolgokat, mint az önbecsülésem.

24/L

2020. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha párom van, nincs aktív udvarlóm, mert lerázom őket. :D Amúgy az egómat nem fogja felfújni se a net, se semmi, hiszen rendben vagyok önmagammal, egészséges énképem van. Tudom, mi a hibám és mi erényem, neked is ez kéne végre ahelyett, hogy itt vergődsz az újabbnál újabb profiljaidon..
2020. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem érdekel ki jönne össze velem, ki nem, a férfiakkal távolságtartó vagyok, a férjemmel foglalkozok csak. Vele kedves, önzetlen és odaadó vagyok. Pont nem érdekel "Kis Pista" meg a többi, az én jó házasságomba biztos nem fog belerondítani senki. Lehet utálom az embereket, de a szeretteimen kívül mindenkit a hátam közepére kívánok, ez van, nem is foglalkoznék senki mással.

19 hetes kismama :)

2020. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom mert egyáltalán nem érdekel. Döntöttem a párom mellett és ha én vkit igazán szeretek akkor rá se nézek másra, egyszerűen nem érdekel senki. Nekem ő a "minden" - mindaddig mig érzem hogy szeret.

Az egómat meg nem az udvarlók száma hizlalja hanem ha tudom hogy en vagyok a párom mindene.

Tudom csalódás a válaszom.

2020. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!