Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Soha nem volt aktív facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt aktív facebookon és instagramon. Most hogy szakítottunk napi több képet is feltölt, hogy milyen jól szórakozik. Csak mutatóba?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, nyilván vannak még érzelmek, de a távkapcsolatot sehogy sem bírtuk. (viszont ő sokkal jobban szerelmes volt belém, mint én belé). Azóta nem is beszéltünk, ő megsértődött rám, mert szerinte a távkapcsolat nem lehet válóok. Mióta szakítottunk, kb 1 hónapja, napi 1-2-3 képet is feltölt, mikor előtte soha de soha nem töltött fel egy képet sem.

Csinálhatja azért, hogy mutassa mennyire jól érni magát nélkülem? Vagy hogy irigykedjek milyen gyorsan túltette magát a szakításon?



2020. jún. 6. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy utánad "végre felszabadul"
2020. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nagy a valószínűsége, hogy ezzel bizonygatja, hogy jól van. Nem azért, hogy irigyeld.
2020. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Pótcselekvés.

Örülj neki, hogy jól van, éli az életét.

Mi közöd már vele?

2020. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
91%

Azt akarja, hogy lásd, hogy jól van nélküled is.

Legtöbbször ez persze nem igaz, nincsenek jól.

2020. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szűnik meg minden érzelem ilyen hirtelen, szép időt éltünk meg együtt, én nem szeretek úgy tenni mintha nem is ismernénk egymást.
2020. jún. 6. 20:24
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy neked szólnak a képek, lehet, hogy simán csak több ideje van ilyesmire, vagy valaki más (új kiszemelt) figyelmét szeretné felhívni magára
2020. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy szakitas uj fejezetet nyit. Mindenki valahogy szeretne magat megtalalni. Nem minden az exnek szol.
2020. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már több mint 5-6 éve ismerősök vagyunk facebookon és követjük egymást instagramon, de még évi 1 képet sem tett ki, most meg napi 1-2t simán kitesz. Csak 8 hónapig voltunk együtt, nem hiszem hogy én korlátoztam volna az aktivitását a közösségi oldalakon.
2020. jún. 7. 02:37
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Jajj istenem, te csak győzködöd magad, tökéld be angyalom , hogy vége és jól érzi magát nélküled.
2020. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Lehet tényleg jól érzi magát csak mert én magamból indulok ki. Bár én nem posztoltam azóta egy képet se..
2020. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!