Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnők-feleségek! Főztök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők-feleségek! Főztök a párotokra vagy üres asztal várja haza szívetek választottját?

Figyelt kérdés
F/30
2020. dec. 11. 14:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Akadj már le erről a témáról, mert nagyon unalmas.
2020. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem várom haza, általában sokáig dolgozom. Általában rendelünk kaját, vagy szendvicset eszünk. Mire gyerekem lesz, addigra nem egyszerre fogok egyetemre járni meg dolgozni. Az így felszabaduló időben lesz időm főzni. Meg az apja is főzhet majd, ugyanúgy meg tud fogni egy lábast. Plusz ha lesz gyerekünk, már három emberre jobban van értelme. Ketten még ha főzünk is valamit, általában a felét kidobjuk, mert nem eszünk annyit. Meg nem is szeretünk napokig ugyanazt enni.

Nincs olyan felnőtt ember, aki nem értelmileg fogyatékos és nem tud megfőzni egy főzeléket. Le van írva a recept, kb csak olvasni kell tudni, bár már viedók is vannak, úgyhogy még azt sem. Olyan van, aki nem akar, és meg is teheti, hogy ne kelljen a konyhában robotolnia.

2020. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk én főzök, mert ez nagy szenvedélyem 20 éve lassan.

A kislányom ugyan csak 11 éves, de simán elmondja neked egy gulyásleves, de még a halászlé receptjét is.

Igaz én 18 éves korom óta egyedül (vagy kapcsolatban/élettárssal) élek, volt időm megtanulni, na meg ugye szakács akartam lenni, de nem az lettem.

Kb 3 hete itthon vagyok, idén már nemis igen megyek dolgozni, de mivel 24/48-ban dolgozom, szabad kettő napom, főzök.

Ellenben az udvar, a fűnyírás, a műhelyben végzendő maszek munkák nem hozzám tartoznak.

Hidd el, nagyon sok nő szeret és tud is főzni. De ugyanennyi férfi is.

2020. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Főzök, de most home office-ban nincs utazási idő stb. így neki is jobban van ideje besegíteni.
2020. dec. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én igen. Szeretek főzni, elég jól is megy:) A férjem meg , hála a jó égnek intézi a bevásárlásokat. Én azt utálom nagyon, neki viszont a főzés nem igazán megy. Így mindkettőnknek jó.:) Amúgy is én érek haza hamarabb munkából. Az asztal egyébként mindig üres, sorozatnézés közben eszünk a laptop előtt.
2020. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!