Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első pár randi, felezni-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pár randi, felezni-e a költségeket. Ez most komoly? Ilyen létezik? Hogy kivitelezitek? Az asztal felett összedobjátok az 1200ft-os kávék árát és számoljátok az aprót vagy hogy?

Figyelt kérdés
Olvastam már többször ezen az oldalon az első randik költségének a felezéséről, férfiak ez nem ciki, lealacsonyító számotokra? Olyan furcsa, ha elhívnak valahova randizni és fizetnem kell a "részem". Mégis mit lehet várni egy ilyen férfitól aki még egy kávét sem akar/bír kifizetnie a kiszemelt nőnek az első találkozókor?

2020. júl. 6. 19:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan csaj aki felajánlja, hogy külön fizessünk. Ilyenkor mindketten külön kapunk számlát és külön adnak vissza.
2020. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
FÉRFI vagyok. Ha nálam azzal nyit a csaj, hogy felezzük, vagy ezt - azt ő fizetne, na akkor ő lejátszott nálam. Jó, 1X megrakom, de ennyi! Nem keresem többet.
2020. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
47%

Az nem ciki amikor a nők szórakozóhelyen meghívatják magukat egy italra miközben tudják hogy nem akarnak tőled semmit?


Az nem ciki amikor 2-3 randi után nemet mond miután kifizettél 10ezer forintnyi kaját és 5000ft-nyi benzint mert hazavitted őt?


Az nem ciki amikor marha nagy feminizmus van és mégis a férfi fizessen mindent és szórakoztassa a lányt?


Nem, ismerkedésnél pont annyit kell beletenni amennyit a másik is. Érdekes módon nálam a csajok másodjára már mindig felajánlják hogy fizetnek ők egy fagyit vagy kávét, aztán természetesen megint én fizetek.


Ez amúgy tükrözi a hozzáállásodat a párkereséshez. Elvárod hogy a férfi 90%-ot adjon az ismerkedésbe, amíg te odaböfögsz 10-et nagykegyesen. Gondolom ezért nincs párod.

2020. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
#2 Attól hogy csupa nagy betűvel írod le még nem leszel nagyobb férfi inkább vicces. 😄
2020. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
#2 Lejátszott, de azért egyszer megraknád. :D Ilyen az igazi nagybetűs férfi!
2020. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
45%

Nálam ez úgy működik, hogy a közös programokra a belépő árát felezzük. Ha meghívom valamire, azt én állom.

Elmagyarázom, hogy miért; úgy gondolom, hogy egy randin két egyenlő ember találkozik, akik az idejüket egymásra kívánják áldozni. Ha az egyik fél elvárja, hogy a másik fizessen, akkor ez azt feltételezi, hogy az ő ideje értékesebb és kompenzációt igényel. Nos, én nem fogok olyan emberrel randizni, aki nálam többnek gondolja magát.


35F

2020. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas válaszoló, ne keverd a szezont a fazonnal! Nem meghívattam magam, engem hívtak meg.

Mire mond nemet 2-3 randi után? vagy mire kellene igent mondani? ha már 15ezret kipengettél?

Szórakoztatásról szó sem volt :D

Nem várom el, hogy 90%-ot adjon bele az ismerkedésbe, hol írtam ilyet?

2020. júl. 6. 20:05
 8/37 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nem tudom, mikor kávéról beszél valaki, mindig Frei-re gondolok, mert másért nem adnék ki pénzt. Ott külön is ki lehet kérni a kávét, egész baráti társaságot is egyesével szoktak odatipegni.
2020. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Hát, az attól függ. Elsőre fizethetek én, nem lesz belőle baj - kivéve ha mindenből extra "de luxe" minőséget rendel, akkor kénytelen leszek a hátsó ajtón távozni, vagy hazasunnyogni mikor "kimegyek wc-re", mert nem tudom/nem akarom ezt kifizetni, ráadásul nem is lennénk jó viszonyban, mert ő a gazdaságot szeretné, ami viszont számomra nem elérhető dolog.


Továbbá 1-2 első találkozón fizetek csak "egyedül" helyette is, ha ezt várja el, utána már gyanús a dolog, hogy esetleg olyan személy aki szerint ez a természetes ÖRÖKKÉ. Akkor is jobb ezt befejezni, mert ez nem az én világom, nincsenek is ilyen szintű anyagi forrásaim.

2020. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
50%

"az 1200ft-os kávék árát"


Kapásból nem megyek olyan helyre ahol 1200 Forint egy mezei kávé (Sztárbáksz és társai). Még ha gazdag lennék - akkor sem. Egyszerűen pofátlanul túlárazottnak érzem. Még valami "nagyon minőség" kávénál rendben, de azt nem egy szarbakszban fog az ember inni, hanem egy exkluzívabb helyen.

2020. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!