Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy vette rá magát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy vette rá magát az osszekoltozesre? Túl korai lenne nekünk?

Figyelt kérdés

8 hónapig jártunk aztan szakítottunk mert messzire költözött. A vírus miatt ismét egy teruleten lakunk és újra kezdtünk járni. Kb 3 hónapja járunk (bo egy ev születünk volt)

Neki jelenleg nincs állandó munkaja és a szüleivel lakik én is a szuleimmel lakom.

En mar szeretnék osszekoltozni, de neki ezt nem mondtam. Ki kezdeményezett es hogyan?

Milyen tanácsot tudtok adni ezt illetoen? Tipp stb.

28N 31F


2021. jan. 5. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
esküvő után azonnal összeköltöztünk, hiszen egy család lettünk ;)
2021. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ameddig nem tudja eltartani magát, addig nem érdemes összeköltözni vele. Utána viszont csak emlitsd meg. És nyilván írjátok össze az anyagi dolgokat is
2021. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már rosszul kezdődik, ha rá kell venni magad. Kb mintha erőltetnéd. Ezt mindkettőtöknek akarni kéne. Mi 4 hónap után költöztünk össze, de nem is volt addig szakítás, meg semmi oda nem illő a kapcsolatban és minden nap együtt voltunk. Így is jött az ötlet, hogy akkor összeköltözünk. Nálunk a párom(férfi) kezdeményezte.
2021. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En vagyok a no. A párom mondta hogy anno az exe akarta a koltozest... de én nem merem emliteni. Töltöttünk több napot együtt és tetszene nekem az összeköltozes de félek szoba hozni
2021. jan. 5. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha rá kell venni magad, az már régen rossz.


Mi 1000 km-ről tartottuk fenn a kapcsolatot (félévig online, aztán távkapcsolatban), és már alig vártuk, hogy végre együtt élhessünk. :)


Nekem még voltak elintézni valóim otthon, ezért "csak" félévvel az első találkozásunk után tudtam költözni - bár, a napokat összeszámolva talán egy hónapnyit töltöttünk együtt előtte -, de már majd' kiugrott a szívem, hogy jöhetek.

2021. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok valami lakást, ahol kevesebb a kaukció. Érdemes tesztelni, megy -e az együttélés vagy nem, nem kell több időt bele tenni a kapcsolatba, ennyi idősen.
2021. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagy baj, ha nem mertek erről beszélgetni. Éreztetni kell, hogy nem azonnal akarod, de azért a terveid között szerepel és szeretnéd tudni ő hogy látja. Akárhogy is nézzük egy kapcsolatnak úgyis az együttélés a vége.
2021. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!