Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen egy buta emberrel az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy buta emberrel az élet?

Figyelt kérdés

A párommal már együtt vagyok egy ideje és kezd halványulni az a bizonyos rózsaszín köd. Most látom azt, ahogy intézi a dolgait az életben, azt ahogyan bánik a pénzzel, azt amilyen a nézőpontja a világ dolgairól (bár igazából nem nagyon van neki). Nehezen lehet vele bármilyen felmerülő problémát megoldani, mert nem érti magát a problémát. Kifejezni sem tudja magát úgy ahogyan azt kellene, sőt sokszor minden kimerül abban, hogy igen-nem-nem tudom. Most már nagyon sok mindent látok, amit eddig nem láttam. Szerintem az intelligencia szintje bőven az átlag alatt van.

Nem voltam még ezelőtt együtt olyan emberrel, aki buta lett volna. Persze ezelőtt voltak olyan párkapcsolataim, ahol nem értettük egyet vagy más volt a gondolkodásunk, életfelfogásunk, de ez teljesen más. Ő tényleg buta.


33 éves jelenleg, nincs gyereke, nem volt még házas, nem élt együtt még senkivel sem, a szüleivel és a testvérével él.


Lehet-e ezen változtatni valahogy, vagy lehet-e együtt élni egy ilyen emberrel? Milyen következményei lehetnek annak, hogyha összekötöm vele az életemet. Mit kellene most tennem így, hogy már látom ezeket?


Nagyon jóravaló ember egyébként, hűséges, nem kacsintgat másfelé, szeret engem és mindig kedvesen bánik velem. Ha szeretnék menni valahova, akkor oda általában el is megyünk. Nem lusta ember, ha azt vesszük ilyen téren lesi minden kívánságomat. Vannak ilyen jó tulajdonságai is, ami ritka.


Mindezek ellenére úgy érzem rengeteg problémánk lehet a jövőben mindebből kifolyólag. Valakinek esetleg személyes tapasztalatai arról, hogy milyen egy ilyen emberrel hosszútávra tervezi? Volt már veletek hasonló, vagy esetleg vannak itt olyanok, akik olyan emberrel élnek együtt, aki buta?



2021. jan. 7. 18:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%
Ő lehet, hogy csak simán egy amolyan "egyszerű ember", azzal a tipikus "minden jó ahogy van" lelkülettel, akinek emiatt a kedve mindig jó, még a legnagyobb szartenger közepén is, mert nem érdekli. Ismerek ilyen embereket - irigylem őket (mint depressziós).
2021. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
62%
tipikusan keveset bezsél, de ettől még gondolokodik, csak éppen nem tudja melyik gondolatát mondja ki. próbálja kerülni a konfliktust. sajnos az én férjem is iylen, de amikor már megeredt a nyelve, , akkor már kiderült, hogy a gondolatai rohadt negatívok,előítéletes, szexista stb nem csoda hogy igen, nem, talánra futotta.
2021. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez már most probléma, összeköltözés után ez nagyon idegesíteni és frusztrálni fog. Egy idő után kevés lesz ő neked, és vagy tisztességesen lelépsz vagy megcsalod, mert "unalmas" vele az élet.
2021. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
13%
Érdeklődő? Nyitott? Kiváncsi dolgokra? Ha szeret utazni az többnyire ezt jelenti. Ha igy van, akkor van esély változni.
2021. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Ezelőtt sokan mondták már nekem, akiknek bemutattam, hogy ostoba, de én ezt még akkor nem véltem felfedezni. Most már látom én is. Úgyhogy biztosan ez vele a probléma.


De ha lehetne akkor inkább a kérdésemre szeretnék választ kapni, mivel az ilyen válaszok által az oldal úgy fogja venni, hogy már kaptam választ a kérdésemre, de igazából meg nem.

Inkább egy személyes történetet olvasnék el, vagy hogy orvosolható-e ez a dolog, vagy hogyan kell vele együtt élni, a következményei annak, hogyha hosszútávra tervezek, stb.

Köszönöm.

2021. jan. 7. 19:07
 6/51 anonim ***** válasza:
33%
Kérdés nem hangzott el, ugyanis az nem kérdés, hogy milyen egy buta emberrel az élet. Ez egy buta kérdés:)
2021. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

#2 nem csak arról van szó, hogy keveset beszélne. Pl.: Egy olyan kérdésre, hogy mit szeret bennem, azt válaszolja, hogy azt, hogy szeretem. Ilyenkor nem érti mi a különbség aközött, hogy mondjuk mik azok a tulajdonságok, amiért belém szeretett, stb.

Nem tudom, hogy ez most jó példa volt, de az élet minden területén ilyen.

2021. jan. 7. 19:11
 8/51 anonim ***** válasza:
91%

Minket az anyagi csődbe vitt volna a folyamat értetlenkedése es rossz meglátásai, a butasága meg plane rátett, hogy logikai érvekre, vagy másokra, netán a párjàra már csak azert sem hallgat.

Szoval az a veszélye a butaságnak hogy előre az nincs, csak hátra.


Es osztom 2#-t


Lehet addig jo mig nem beszél, mert olyan gondolatai lehetnek amik kivernék a biztositékot is :D

2021. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

Ugy derul ki hogy tudtok e egyutt élni, hogy tudod e befolyasolni fontos titeket érintő kerdesekben.

Vagy megy a baromságai után


A buták ezert veszélyesek mert mennek fejjel is a falnak hiába szolsz egy szot is aztán ránt is magaddal.

2021. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

#3 én is így látom sajnos, de szeretném ezt valahogy megoldani, bár lehet, hogy ez is butaság, hogy ezt ilyen formában folytatni szeretném.


#4 nem igazán szeret utazni. Inkább azért csinálja, hogy mellette maradjak, de nem élvezi úgy igazán.


#6 a kérdés többször is elhangzott már, de nem a főcímben. És az első válasz arra sem volt válasz, hogy milyen egy buta emberrel az élet.

2021. jan. 7. 19:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!