Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Karácsonyra kapott ruhadarabot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra kapott ruhadarabot, cipőt, ami nagyon nem a stílusotok, fel szoktátok azért venni a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek ilyen? Mi volt a konkrét ajándék? Miért nem tetszett? Felvettétek azért néha? Vagy mit mondtatok a párotoknak, miért nem hordjátok soha?
2021. jan. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal megbeszéltük, hogy nem is adunk egymásnak ruhát pont ezért. Max. alsóneműt, aminél mondjuk nem annyira számít a kinézet, inkább a fazon. Amúgy mi vagyunk olyan viszonyban, hogy megmondjuk, ha egy ajándék nem tetszett, és ha lehet, visszaváltjuk, ha nem, odaadjuk másnak vagy eladjuk. Egyikünk sem várja a másiktól, hogy felvegyen, használjon valamit, ami amúgy nem jön be.
2021. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tűsarkút vett az asszony, néha azért felveszem.
2021. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére van annyi esze, hogy ne vegyen nekem ilyesmit. Ha valami ruhával kapcsolatos dolgot szeretne adni, inkább egy ajándékutalványt ad a kedvenc ruhaboltomba. Tavaly valentin napra vett egy egy nagyon szép, vörös fehérnemű szettet, amit próbálok is hordani mert nagyon tetszik, de a melltartója egy kosármérettel nagyobb, mint kellene. Ezt természetesen csak a címke kivágása után vettem észre, így már nem tudtam kicseréltetni. Annyit mondtam neki csak, hogy hízelgő amiért azt gondolta ekkorák a melleim :D
2021. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen, mert nem szokott ruhát venni.

Illetve 3 ruhám van, amit külföldről hozott és nem szokványos darabok, de eltalálta az ízlésemet. :)) Ezen kívül inkább megkértem, hogy ruhát ne nagyon vegyen: egyrészt így is sok van, másrészt szeretem felpróbálni, hogy minden stimmel-e.

2021. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Exemtől kaptam olyan ruhát, amit kb egyszer vettem fel.


A kedvesemnek több esze van, előbb kérdez, aztán vásárol :)


Viszont a nagymamája olyan tök jó cuccokat szokott venni a családban mindenkinek (elképesztően tudja, minek mi áll jól) Én is kaptam tőle két felsőt, hát mintha rám öntötték volna, és a színük-mintájuk is egyből szerelem lett.

2021. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!