Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit adjak a páromnak karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a páromnak karácsonyra? Nem készültem rá mert úgy volt nem lesz itthon

Figyelt kérdés
Úgy volt csak januárban találkozunk valamikor. Ma hívott hogy holnap már nem kell dolgoznia és jön haza délután 4 felé már itthon lesz addig mit találjak ki?
2019. dec. 22. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még van másfél napod zárásig.
2019. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de én nem tudom mit vegyek mert amúgy nem venni szoktam, hanem én készítem de ilyenekre már nincs időm.
2019. dec. 22. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk?

Azt sem tudjuk nő vagy férfi, mennyi idős, stb.,...

Kérdezd meg az anyját.

2019. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Férfi 25 éves
2019. dec. 22. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Főzz valami finomat, szervezz egy romantikus vacsorát otthonra és ha ő meglepne valamivel légy őszinte és mond el, hogy nem tudtad, hogy most jön haza, így te még nem készültél, de boldog karácsonyt és szereted. Felnőttek vagytok, nehogy ezen sértődjön már meg.
2019. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!