Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan érzem magam szomorúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam szomorúnak, dühösnek? Az én hibám lenne, vagy tényleg több időt érdemelnék?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem, majd összeköltöztem párommal, tudtam, hogy számítógépes játékfüggő.

Nem is lenne vele bajom, viszont úgy érzem a kapcsolatunk rovására megy. És megígérte, hogy nem fog.

Volt egy nagyon rossz időszakunk (ami kb. fél évet jelent), ahol napi 8-12 órát játszott munka után. Ergo hazajött, evett, és játszott is. Hétvégéken felkelt, játszott, evett, játszott, és aludt...napi 20-30 percet kaptam.

NAGYON nehezen kijött ebből, mert felidegesítették, és teljesen abbahagyta a játékot hónapokra. Nem viccelek, álmaim hónapjai voltak. Újra randiztunk, hozzámért, figyelt rám...boldog voltam.

Majd újra elkezdődött. Eleinte figyelt rám is, és rendesen beosztotta az idejét. Volt ideje rám, a játékra, nem volt semmi baj. Napi 3-5 órában el tudom foglalni magam. Viszont ez megint átfordult a fentebb leírtakba.

Az ok, hogy ma teszem fel ezt a kérdést az, hogy annyira belebambult a játékba, hogy nem hallott, ahogy segítségért kiáltozom.

Elvágtam a lábam borotvával. 10 percnyi sikítozás után nagynehezen kimásztam a fürdőből, enyhe vércsíkot húzva magam után. (3 méterre van a fürdő az asztalától...teli torokból sikítottam.) Majd könnyes szemmel mondtam neki, "köszönöm, hogy ennyire figyelsz rám". A válasza annyi volt, hogy "játszom...azt hittem itthon biztonságban vagy", és játszott tovább. Egy sebtapasz elég volt, csak rossz helyen vágtam el. De nagyon rosszul esett, hogy nagyobb bajom is lehetett volna, és meg sem hallott.

(Hozzáteszem, hogy nagyon rossz a családi hátterem, mindig egyedül éreztem magam, és ő mentett ki onnan.)



2021. jan. 12. 23:56
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy a hasonló esetek listája végtelen. Csak most lett sok. Ezt is könnyes szemekkel írtam.
2021. jan. 12. 23:56
 2/60 anonim ***** válasza:
25%

Figyi a Raid az raid, nehogy már miattad várjon az egész guild.


LOL!!!

2021. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
#2 Rendben.
2021. jan. 13. 00:18
 4/60 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jogosan érzed ezt. A párod belekényelmesedett az egészbe, már "megvagy" neki. Nem kell időt, energiát fektetnie a kapcsolatotokba és beléd. Legjobb lenne ha leülnél vele és megbeszélnéd ezt, mert így hosszútávon nem lesz jóvége. Voltam énis játékfüggő és ha nem megy a normális időbeosztás, pl napi X óra, mondjuk 1-2-3, akkor teljesen abba kellene hagynia. Le lehet róla teljesen állni. Nekem 10év gamerkedés után egy nő hatására sikerült. Mostmár kb szökőévente játszom 1-2 órát.

Adhatsz neki feladatokat otthon, házimunka stb.. ami kicsit kiszakítja belőle.

Viszont kicsit úgy hangzik ez a srác, mintha kényszermegoldás lenne neked..biztos erre vágysz?

2021. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudnek egyutt lenni egy ilyen kocka gyerekkel.

Lathatoan teged is zavar, inkabb keress egy normalis ferfit.

2021. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj 2/4 vagyok, nem akartalak megbántani.


Ülj le vele és beszéljétek meg.

2021. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

#4 Szeretem, ő mentett meg. De nagyon fáj, hogy fontosabbnak érzem a játékot magamnál.

Ha beszélni akarok erről, terel, ideges lesz...mint egy függő, akitől el akarod venni a szert.

Ő is szeret, ki is mutatja a maga módján. De nekem a fizikai együttlét, programok hiányoznak. Hiányzik a párom.

Viszont nincs hova mennem (szó szerint csak ő van nekem), annyit pedig nem keresek, hogy egyedül hirtelen elköltözzek. Nem is akarok, viszont tanácstalan vagyok.

2021. jan. 13. 00:26
 8/60 A kérdező kommentje:

#5 Mert ez így megy...de értelek.

#6 Semmi baj, vettem a poént, csak most zaklatott vagyok. És nála nem raid-ek, hanem inkább prestige-k vannak:D

2021. jan. 13. 00:28
 9/60 anonim ***** válasza:
91%
Terel, ideges lesz.. hát nézd, nyilván kényelmetlen neki, de ideje lenne felnőni és a problémákkal szembenézni, mert így hosszútávon belőled érzelmi roncs lesz, és véget fog érni a kapcsolatotok. Aztán majd ő jön ide írkálni, hogy megőrült a csaja, nemtudja miért..
2021. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
80%

2/8 vicceske vagyok.


Akkor LOLozik?


Ami nálam működött amikor wowoltam anno:

A barátnőm bejött egy szál fehérneműben.


Ügyesen, ne hagyd hogy a szaros pixelek miatt hanyagoljanak!!

2021. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!