Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt lenézik a nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt lenézik a nőket, válogatnak és gyűlölködnek, azok valójában elviselhetetlen, hisztis alakok, akik nem is érdemelnek tényleg nőt?

Figyelt kérdés
És ráadásul csúnyák is, meg férfiatlanok, gyávák kezdeményezni, sokuk az alapvető higiéniát is hanyagolja, stb. És akkor itt hisztiznek. Normális dolog ez?

2019. dec. 9. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintük normális, ezért nem kellenek a kutyának se. Nem tudom őket sajnálni.
2019. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kérdés?
2019. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg alá tudod támasztani valamivel mindezt, vagy csak látomásod volt?
2019. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A való életben, akiket ismerek magányos 30-40 körüli pasikat, mind retardált valamilyen szinten és jobb is, hogy nincs nőjük. Azért gondolom, hogy ez itt is így működik.
2019. dec. 9. 15:16
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Átlagos kinézetű fazon vagyok, nem nézem le a nőket, viszont fordítva előfordul sűrűn.🙂
2019. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Én nem nézem le őket, de nem tudnék nővel együtt dolgozni.

Egyszerűen idegesít, ha a munkahelyemen nővel dolgozom. Semmire nem valók. Beszélgetni jó velük, de az egy headsettel a fülemben is megtehetném, de néha még ez is idegesít. A vékony hang meg a nyivákolás.

2019. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

"Nem nézem le a nőket."

"Semmire nem valók"


Megszólalt a sokdiplomás agytröszt.

2019. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ilyen, de aki elkezdi lenézni a komplett ellenkező nemet gyakorlatilag magát ítéli cölibátusra. És innentől zárul a kör.



Alapvetően ha valakinek ideig-óráig meggyűlik a baja a társkereséssel vagy bukik egy típusra, akivel mindig megszívja és időbe telik, amíg észreveszi, hogy stratégiát kell váltania, azzal nincs semmi baj. Mikor ezt rákeni a komplett ellenkező nemre és a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni, meg nem fogja fel, hogy a párválasztás nem jótékonysági tett és nem is kell tőle csodát várni, ha szingliként szar az életed, a baj akkor kezdődik. És nem veszi észre, hogy ezzel csak magának árt. Ezek az emberek szánalmasak.

2019. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

En nokent nem szeretek nokkel dolgozni, egyszeruen elviselhetetlenek ugyhogy megertem a ferfiakat.


Bar azt is hozza tennem, hogy egy igazi ferfi nem alacsonyodik le ennyire, az teszi a dolgat, es jol erzi magat a boreben. Nem erdekli masok velemenye.

Nekem tobbek kozt ez is a ferfiassag, ugyhogy az itteni hisztis kiskolykok szamomra tavol vannak attol, hogy ferfiszamba vegyem oket.

Majd amikor felnonek, akkor rajonnek, hogy mi volt a gond.

2019. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

A felvetésed ott hibádzik, hogy a nők sokkal jobban vonzódnak a szexista, őket lenéző férfiakhoz, mint azokhoz, akik nagyban tisztelik őket.


tessék, a kedvedért: [link]

2019. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!