Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy Facebook csoportban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Facebook csoportban a közös-külön kassza volt a téma. Mi volna azokkal a nőkkel, akik...?

Figyelt kérdés

Tehát voltak nők, akik leírták, hogy ha nem közös kasszán lennének, akkor éhen halnának. Sajnos elég sokan számoltak be erről.

Kérdem én, ezek a nők mit csinálnának, ha vége lenne a kapcsolatnak? Vagy ha netán megbetegedne/ meghalna a férfi, vagy csak tartósan munkanélküli lenne?


Akik szintén ilyen helyzetben vannak, elmondanák, hogy lehet így élni? Nem kötekedésből kérdem, tényleg érdekel. Hogy tudjatok így nyugodtan álomra hajtani a fejeteket esténként?



2021. jan. 23. 02:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg ugyanazt, amit azok, akik a szüleiken élősködnek, amíg azok meg nem halnak: A szükség nagy úr, majd megoldják. Ha elzárul a pénzcsap, szépen elmennek dolgozni vagy keresnek egy új gazdatestet.
2021. jan. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Addig meg jól van az úgy
2021. jan. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondolkodnak 1 évnél tovább ebben a dologban.
2021. jan. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

A pasi halála után örökölnek.

Ha kidobja őket a pasi, akkor melózni kell, vagy új kani.

2021. jan. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen nok egybol talalnak maguknak masat, legalabbis az elejen amig meg fiatalok es szepek. Utana meg mindenbe belemennek, a párjuk zzolgajava valnak amig valaki hozzajuk nem megy
2021. jan. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is azonnal keresnek valakit. Sajnos a muszáj nagy úr. A feleségem is azt mondja,hogy ő nem keresne senkit, ha én meghalnék . Amire sajnos 1-5 év múlva nagy az esély. Szerintem keresne. 135 ezerből nem tudna mesélni. Aranyos ,s jól bánik a pénzzel, de reálisan nézve...
2021. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Mesélni=megélni
2021. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%

Egyedül nem él meg egy ember a mai keresetekbol plane ha gyerek is van. Plane ha nő es nem tud a karrierren lenni a pasi kölykei miatt.

Ez ilyen.

2021. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
*A házasság is eleve vagyonközösség. Azaz együttes erővel megy csak. Csapatjatek az élet. Nem magányosoknak valo.
2021. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
meg tudnád írni nekem privátban ennek a facebook csoportnak a nevét?
2021. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!