Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért esik ennyire rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ennyire rosszul, hogy a barátom nem ajánlotta fel, hogy kifizeti a szerelőt? Többi lent

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, fél éve együtt is élünk az ő lakásában. És elszakadt a mosógép tömítése, amikor én mostam es az alkatrész meg a szerelés nem volt olcsó, ami az én fizetésem egy ötödet jelenti, az övének kb az egy húszadat. Azt nem lehet tudni, hogy mitől szakadt el a tömítés, de amúgy 8 éves már ez a mosógép... Mindegy, azonnal mondtam, hogy természetesen kifizetem a felét. Aztán ma jött a szerelő és megcsinalta, én nem voltam ott, a barátom fogadta és miután megcsinalta a szakember és elment a barátom elkezdte mondogatni, hogy a szerelő szerint én csináltam valamit rosszul, de mindegy nem fontos, mondjuk jó sokba került ez így, de hagyjuk stb... Egy szóval elkezdett ilyen félmegjegyzeseket tenni, amiből az jött le nekem, hogy engem hibaztat. Így inkább az összes költséget átvallaltam, mert azt éreztem, hogy engem okol. De ez meg nekem esett nagyon rosszul. Így is ki vagyok neki szolgaltatva. Az hogy az ő életszinvonalanak az 50%-at álljam, lényegében az egész fizetésemet elviszi. Hobbira nem költök, ő lovagol, online TRX edzést csinál, síel, biciklizik stb, utazni nem utazok (mondjuk most nem is lehet), de tavaly nyáron is mindig olyan belföldi utakat szerveztem magunknak, aminek a felét én is tudtam fizetni (a legdragabb ilyen 35ezer Ft volt kettőnknek). Ez elég rosszul esik, hogy tudom, hogy az exét külföldre vitte egy hétre, tengerpartra meg minden, fizette a repjegyet, Szigetre vett maguknak bérletet, holott a nő hozzá hasonlóan keresett.

Tudom, hogy nem kellene ilyen anyagiasnak lennem, meg nem is arról van szó, hogy én nem akartam kifizetni, igenis bűntudatom volt és én mindig megfizezem a tartozasaimat, de ennyi idő után jól esett volna, ha legalább egy gesztust tesz.

Mindegy, igazából csak jó volt ezt kiírni magamból.



2021. febr. 2. 21:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
9%

"Szigetre vett maguknak bérletet, holott a nő hozzá hasonlóan keresett."


Többek közt ezért vette meg. Nálad pedig pontosan ezért nem fogja. Keress inkább olyan párt magadnak akivel nagyjából azonos a bevételetek, mert ez így nem működhet sokáig, kivéve ha a párod amolyan "Dollárpapa" aki leszarja a pénzügyeket, mert "úgyis van még"

2021. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk nem kellett volna nyuszi lenni és rákérdezni kerek-perec, hogy akkor most téged hibáztat-e és ne haragudjon, de nem vagy eleresztve pénzügyileg.

Valahol ezt a szitut most magadnak köszönheted, mert nem álltál ki magadért. Kicsit több határozottságot, mert szó szerint tanulópénzeket fogsz fizetni a jövőben is.

2021. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

De akkor miért mondta mindenki azt az elején, amikor én emiatt aggódtam, hogy nem vagyok vele egy szinten, hogy ne aggódjak ilyen hülyeségek miatt?


Amúgy a sogornom is ugyanennyit keres, mivel munkatarsak vagyunk, a testvérem meg szintén jóval többet és náluk soha nem volt ilyen gond, mindenhez úgy álltak elejétől fogva, hogy közös. A tesóm pedig koránt sem Dollárpapa.


A barátom meg épp állásvaltasban van és az új helyen a mostani fizetése 4szeteset is megkaphatja. Az az én fizetesemnek kb a 14szerese lesz... Akkor hova ássam el magamat?

2021. febr. 2. 21:50
 4/38 A kérdező kommentje:
#2 Ő nem ellenkezett, amikor kifizettem, pedig tudja hogy hogyan állok anyagilag. De amugyis kifizettem volna, itt nem ez a kérdés, akkor is kifizettem volba, ha utána egy hétig nem lett volna pénzem kajára.
2021. febr. 2. 21:52
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

3.


Ez így számodra a teljes kiszolgáltatottság esete lesz, mármint ha nem az máris. Az ő lakásában vagytok - neked gondolom nincs - az ő kocsijával, az ő mindenével. Azt tehet amit akar, mert neked nincs alternatívád. Keményet kockáztatsz ezzel, aminek lehet jó vége is, de az élet nem ezt igazolja.

2021. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Egy szarrágó kis pitiàner. Ilyennel akarod leèlni az életed?
2021. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha ekkora gond az anyagi különbség köztetek, akkor úgysincs közös jövőtök. A férjem 8 évig eltartotta az exét, én viszont dolgozok, engem nem kell eltartani, és ettől nem kevesebbnek érzem magam az exnél, hanem többnek, és a férjem is többnek tart. Jóval többet keres nálam, de pont miatta, és az ő biztatására tanulok újra (van már egy diplomám), hogy ne legyen ekkora különbség. Te mégis mennyit keresel, ha 14-szer többet fog keresni?
2021. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
#7 Valamivel többet a minimálbérnel két diplomával... Neki egy van, de ő IT-s és 10 évvel idősebb, milliós nagysagrendu fizukrol van ott szó.
2021. febr. 2. 22:07
 9/38 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem két egyenlő ember kapcsolata és nem csak az anyagiakra értem ezt.

A mosógépes történetben, ha te tetted tönkre, akkor így korrekt.

2021. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
...külföldön éltek?
2021. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!