Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki mennyi időt tölt hétközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi időt tölt hétközben a pàrjàval(összeköltözés utàn)?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy ki mennyi időt tölt aktívan a pàrjàval (tehàt nem csak egy légtérben vannak de közösen csinàlnak valamit) hétközben? Akik màr évek óta együtt vannak-vàltozott ez a koronavírus alatt?
2021. febr. 3. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyon változott. Hazajön kb este 7 körül, én most home office-ban vagyok tehát egész nap itthon. Miután hazaért kb együtt vagyunk lefekvésig, szóval mondhatnám 5-6 órát. Közösen vacsorázunk, tévézünk, esetleg játszunk valamit, ez lehet társas vagy playstation, esetleg kidőlünk a kanapén és szieszta címszó alatt alszunk egy kicsit.
2021. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4-5 órát kb. Hétvégén igyekszem csak rá figyelni 😊
2021. febr. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Fél7kor kelünk. Fél 8mire elindul dolgozni. Addig én reggelit csinálok neki, ő meg ott készülődik mellettem.

Hazajön ebédelni, akkor szintén van 1 óránk.

4kor végez a munkával, kb 2 perc alatt itthon van. Akkor még kimegy az udvarra/műhelybe bütykölgerni, kb este 6ig. Onnan elalvásig (általában este 10) együtt vagyunk.


A vírus csak annyit cseszett szét az életünkből, hogy a barátainkkal így annyit nem találkozunk, mert vagy külföldről nem tudnak hazajönni, vagy meló után nem fér bele, mert este 8ra haza... 🙄

2021. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Barátom már a kapcsolatunk első percétől kezdve jelezte, hogy ő szeret néha elvonulni, szöszmötölni, csinálni a dolgait, neki szüksége van az én-időre. Szerencsére nekem ez sosem okozott problémát, mert nekem is van egy számítógépes játékom, amivel 10+ éve játszok és szeretek naponta 1-2 órát rászánni. Én vagyok a lány amúgy.

Tehát nálunk az a felállás van, hogy reggel együtt felkelünk, összekészülődünk, cigizünk, kávézunk, elindulunk. Napközben pár mondatot mindig beszélünk, kinek milyen a napja, ha történik valami leírjuk stb. Délután 5 körül érünk haza, akkor egy bő fél órát mindig beszélgetünk, legyen az a napunkról, kollégákról, valami hírről, aktuális dologról, hétvégi programról, akármi. Cigizünk egyet, aztán megy mindenki a dolgára kb este 7ig. Én játszok a nappaliban a gépen, ő a hálóban zenét hallgat, sorozatot néz, akármi. Nekem is nagyon jó kikapcsolódás és neki is. Aztán 7 körül vacsorázunk együtt, aztán szinte minden este nézzük a közös sorozatunkat, vagy filmezünk, vagy társasozunk, vagy kamerázunk a barátokkal és megiszunk 1-2 sört, ilyesmi. 11 körül pedig alszunk.


Szóval nálunk átlagosan napi 4 óra az aktívan közösen töltött idő, de ez nem fix. Hétvégén pedig mindkét nap együtt vagyunk, reggeltől estig. Ilyenkor vagy szülőket látogatunk, vagy barátokhoz átmegyünk, vagy itthon punnyadunk, főzünk stb.


Vannak napok mikor párom teljesen más beosztásban van (én 8-16ig, ő meg mondjuk 13-21ig), ilyenkor mivel mindketten sok órát vagyunk otthon egymás nélkül (ő délelőtt, én este) ezért mindkettőnknek evidens, hogy a másnap délutánt teljes egészében együtt töltjük, akkor kb. 5-6 órát együtt csinálunk valamit.


Nincsenek erre írott szabályok. Ahogy jól esik, úgy kell csinálni. Nekünk ez így jó, mert sajnos mindkettőnknek megszűnt a hobbija a korona miatt (nekem úszás, neki koncertek), ezért kénytelenek vagyunk ideiglenesen más hobbik után nézni. Nekem a számítógépes játék erre tökéletes, neki pedig a sok zenehallgatás úgyszintén.


22N, 3 éves kapcsolat

2021. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Napi 4-5 óra szintén, ebből esténként 3-4 óra, délelőtt még 1 óra (éjszakai baglyok vagyunk, ő délelőttől estig dolgozik én home officeban vagyok.)


Hétvégén igyekszünk minél többet, ez legtöbbször sikerül is.


Nem változott a korona vírus alatt.


Nem érzem kevésnek ezt az időt, úgy érzem jut időnk egymásra.

2021. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a valaszaitokat olvasva egyre jobban elkeseredek. Mi nem töltünk ennyi idot egyutt a parommal.O introvertalt, szereti ha van eleg sok szabadideje. Az elejen kb ilyen 50-50%ot akart velem es a hobbijaval tolteni szabadidejeben. Amig nem laktunk egyutt meg nem volt korona addig sokkal intenzívebb volt az együtt toltott ido. Kicsit ugy erzem hogy ratelepszem pedig csak azt szeretnem hogy ne ugy kezdodjon az este munka utan hogy 4-5 ora jatek (videojatek). Persze vannak estek, hetkoznap 2 max 3 hogy egyutt is csinalunk valamit, megnezunk egy filnet vagy jatsszunk de ez nekem nem eleg. Felek hogy kb az igenyeink osszeegyeztethetetlenek,sokszor beszélgettem mar vele errol es hogy maganyosan erzem magam. Szeret egyébként, sok modon kimutatja a ragaszkodasat de neki eleg sok időre van szuksege hogy feltoltodjon es azt csak a sajat hobbijaval tudja. Huh hat jol esett leirni.
2021. febr. 3. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:

S egy rutinszerű időbeosztás nem segítene? Mert néha nekem is van igényem elvonulni ha haza érek a munkából, olyankor adok magamnak 30 percet, magamra csukom az ajtót és bambulok a csendben.

Ezt megérti a párom, ő a férfi.


De ha nem érzem szükségét az elvonulásnak akkor délután 5-6-tól együtt vagyunk, filmet nézünk, társasozunk, vagy ő játszik, én festek, közben beszélgetünk a napunkról.

Ez kb 10-ig tart, mert akkor már megyünk aludni.

2021. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Mar megbeszeltuk hogy 6ig csenfes pihenő van mindenki elvan a sajat dolgaival nem zavarjuk egymast. Utana beszelunk egy kicsit de neki sokszor csak arra van kedve h a sajat dolgaival legyen el. En meg eroltetni nem akarom. Nem nagyon rossz a helyzet, igy is elvagyunk de felek h mi lesz a jövőben. Amikor elvonul ertsd ugy hogy este 6-7tol 12-ig jatszik, videokat nez a dolgozojaban. Bemegyek neha akkor van hogy beszelgetunk de akkor sem csinalunk együtt dolgokat. En kezdemenyezek de tegnap es tegnapelőtt is azt mondta hogy inkább a sajat dolgaival lenne el. Az a baj hogy ezt nem erzi problemanak, neki ez a normalis. Ezert gondolom hogy nem nagyon összeegyeztethetőek az igények

2021. febr. 3. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó hogy ratalaltam erre a kérdésre. Nálunk ugyanez van kérdező. 3 éve együtt, anyukajanal "élünk együtt", gyakorlatilag az egész életünket egy szobában. Ő is borzasztoan sokat játszik, nem érzi problémának, én az estéket szeretném együtt tölteni, de neki az a szórakozás ha játszik és mellé még dumal is a haverjaival. Nagyon nem jó ez így, pláne most hogy látom, sokatok tényleg együtt tölti az estéit. :( én párom is kb este 6tol éjfélig de néha 2-3ig játszik, rám meg van egy sorozatnyi ideje és ennyi... Amikor szóvá teszem, megsertodik, holott a játékkal és a barátaival 10x több időt tölt :(
2021. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!