Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt még olyan, aki szülőkk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki szülőkkel/anyósékkal él együtt a párjával?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjátok hogy nem vagyunk egyedül ilyen helyzetben. :(

26 évesen vagyunk, egyelőre nem tudunk függetlenedni, de engem már kikészít lassan a helyzet. Páromat kevésbé, ő a férfi..


2020. nov. 15. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nincsenek. Itt vagy függetlenek, vagy szingli mamahotelesek.
2020. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Mi az, hogy nem tudtok függetlenedni?! 2 ivarérett ember hogy nem tud fenntartani egy külön háztartást? Valamit nagyon elcsesztetek mindketten.
2020. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én pedagógus fizetést kapok, ami rettenetesen kevés. Párom még tanul, dolgozik mellette de ő sem keres sokat. Kettőnk fizetése sem lenne elég egy 150ezres albérletre és mellette ételre, a számlákra. Sajnos ez van :(
2020. nov. 15. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Párod mit tanul?
2020. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Informatikus, jó gyakornoki munkát kapott most, remélhetőleg maradhat itt diploma után. De addig? Elegem van hogy sosem vagyunk kettesben. Őt viszont nem akarom ezzel terhelni, rengetegszer beszéltünk már erről, az albérletről hallani sem akar, szerinte pénzkidobás, én meg azt mondom kettőnk szabadsága megérné azt a pénzt a későbbiekben. Így nem működünk úgy, mint egy pár, sokszor úgy érzem 3an vagyunk kapcsolatban, anyukájával együtt
2020. nov. 15. 23:32
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Informatikusként gondolom, jól fog keresni, ha végez.


Amúgy te miért nem mész haza, és időnként járnátok egymáshoz, pár napra?

2020. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szüleim 250 km-re laknak. Hétköznap a munkám ideköt, nem lehetek szülőknél addig.
2020. nov. 15. 23:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyósékkal lakunk egy családi házban, de a fenti rész el van különítve nekünk, külön lakásként, ajtóval lezárva.
2020. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kollégám 10 évig élt egy panelban a feleségével, és az apukájával. Csak azért jöttek el, mert elegük lett belőle, és inkább vettek egy kertes házat. Tavaly óta élnek kettesben, mert meghalt az apuka. Neki az kellett megszoknia, hogy egy üres házba megy haza, mert váltott műszakban dolgozik a feleségével. Előtte így oldották meg az apuka felügyeletét.


A szomszédunknál ugyan ez a felállás, amit a #8-as írt. Csak itt nem 2 szintes a ház, hanem 2 különálló épület van 1 telken belül.


A kérdésre válaszolva, nem csak ti éltek így. Amikor kisgyerek voltam, velünk lakott a mama anyai ágról. 3 generáció élt egy háztartásban.

2020. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek negyvenes házaspárt is, így alakult az életük.
2020. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!