Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakmunkás férj - magasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakmunkás férj - magasan képzett feleség kombináció működhet?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg a választ! Ismertek ilyen párt?
2021. febr. 4. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmákra gondolsz ?
2021. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen mindegy a végzettség abban az esetben, ha nincs nagy különbség a két fél intelligenciája között.
2021. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Az intelligencia, és a felvett tudás nem ugyanaz.


Egy fejlett, egészséges személyiségű ember nem éli meg magát többnek, vagy kevesebbnek, mert egy valamilyen státusznak gondolt szimbólummal rendelkezik, vagy nem rendelkezik, ami ebben a kontextusban a képzéttség szintje valamilyen szakirányban. Az ilyen megélés mögött mindig valamilyen kompenzációs program fut, kérdés, hogy az önismereti szintje az alanynak, és a valós szellemi potenciálja elég-e hozzá, hogy felismerje, és elismerje.


Hiszen a férfi, és női minőségek kapcsolódásában valójában teljes mértékben lényegtelen az, hogy melyikük mennyire képzett egy szakirányban, hisz a kapcsolódás minősége azon múlik, hogy a férfi mennyire van kapcsolatban a férfiséggel, a nő a nőiséggel(ezek alatt nem a társadalmi szerepeket kell érteni), illetve elég fejlett-e a személyiségük egy szeretetkapcsolat megéléséhez, az intimitáshoz, a problémák közös megoldásához.


Én így látom, persze lehet tévedek.

2021. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat inkább szerelemre épüljön, mint tanultságra.


Hasonló érzelmi és értelmi IQ esetén lesz tartós.



Négy igazán önzetlen, melegszívűv barátom van, kettő autószerelő, kettő szoftveres.

2021. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs anyagi szakadék a két fél közt es a szakmunkas nem kisebbségi komplexusos akkot igen. Ez utobbi azért rendesen ki szokott bukni. Probál alázni irigykedik sikereidnek nem örül stb


Proba cseresznye :)

2021. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem inkább, hogy nem jelent problémát a férfi egójának egy olyan kapcsolat ahol nem ő a fő kenyérkereső és a jobban képzett
2021. febr. 4. 21:57
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem működik.


Diplomás vagy? Minek azt? Én nem tanultam semmit, mégis a szakmámmal nettó x-et keresek. Csak a hülyék tanulnak. Te mennyit keresel? Na látod, hogy én csináltam jól? Na ki az okosabb? Na na na? Most legyen nagy a szád! Konnektorban mekkora a feszültség? Na most mondjad okoska! Ezt se tudod? Mit tanultál az egyetemen te nagy diplomás? Ezt a fizetést sem érdemled meg, nem is csináltok odabent semmit, csak kávézgattok. Bezzeg én becsületesen megdolgozom a pénzemért! Én más vagyok, mint ti!


Ez fog történni, amíg a nő meg nem unja.

2021. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

De igen ez altalában problema foleg szakmunkas/diplomás felállásnál.pont erről irtam


De szép lassan fog kibukni apránként.

5 voltam

2021. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

7# nagyon igaz :D

Es nem a nő fog beleunni hanem a pasi mutatja meg bizonyitja be hogy az OKJ s maris is többer ér nála és leváltja rá a diplomást:D


Annyira tipik

2021. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez probléma lehet, ez egyik félnek sem jó. Biztosan vannak kivételes esetek, csak én nem ismerek ilyen kapcsolatot, ami jól működik.
2021. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!