Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elegem van a napi 9 óra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a napi 9 óra munka, plusz még a háztartás-vezetés kombinációból. Ti elfogadnátok hogy a nő csak 6 órában dolgozzon?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, nincs még gyerekünk. Hétfőtől péntekig 9 órát vagyok a munkahelyen. Ami szerintem egy felesleges életpazarlás, a koncentráció, lelkesedés kb 6 óra után elmúlik, és az ember csak sínylődik hogy legyen már vége. Utánna hazajövök, és vár rám a napi takarítás, és főzés, amihez már semmi erőm, és össze van csapva minden, estére pedig már nem mindig őszinte a mosolyom mikor hazaér a párom. Neki fontos, hogy minden nap főtt ételt vigyen ebédre, a több napos maradékot már nem eszi szívesen. A tisztaságot is elvárja a lakásban, persze nem utasítgat, de képes nekiállni csúnya tekintettel éjjel felseperni ha nincs felporszívózva. Ő is sokat dolgozik, 9 óra a munkahelyén, és legtöbbször utánna haza sem jön hanem estig a maszek munkáit csinálja. Nem várhatom tőle, hogy besegítsen. Szeretném ha úgy jönne haza fáradtan, hogy minden tiszta, finom vacsi van, a ruhái kivasalva elpakolva vannak. De ezt így nem tudom, és nem is akarom teljesíteni. Így is szörnyűnek tartom, hogy a legtöbb ember élete egy mókuskerék, és széthajtják magukat a megélhetésért, semmi boldogságuk nincs a mindennapokban. Ami lényeges a dologban, hogy a fizetésem ugyanennyi maradna 6 órában más területen, mint most a 9 órás állásomban. Viszont sok férfinál ez elvi kérdés, hogy a nő is teljes munkaidős legyen, máskülönben az lusta, munkakerülő, kitartott.
2018. máj. 23. 15:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Jó kérdés.
2018. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezt vele beszéld meg. Fontos-e neki annyira a hamika. Mi ezt nem tudjuk.
2018. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Te választottad őt, te választod azt, hogy házirabszolga vagy, akkor meg, mit rinyálsz itt?


Közös háztartásban közös házimunka, közös bevásárlás..stb. van. Mindent meg kell osztani. Ha meg ő minden nap friss kaját akar, akkor tanuljon meg főzni és főzzön magára.

2018. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen átérzem a helyzeted...én előre félek mi lesz, ha jön a baba...így sincs időm semmire :(


Beszéld meg a munkahelyeden, hogy engednék-e a csökkentett munkaidőt. Illetve a pároddal is, hogy mit szólna hozzá:)

2018. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%

“Viszont sok férfinál ez elvi kérdés, hogy a nő is teljes munkaidős legyen, máskülönben az lusta, munkakerülő, kitartott.”


Egyrészt pontosan ugyanannyit keresnél, mint most, másrészt te a férjed elvei szerint akarsz élni, az ő bábujaként, vagy vannak önálló gondolataid, céljaid is? Mert nem úgy tűnik.

2018. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

"Ami lényeges a dologban, hogy a fizetésem ugyanennyi maradna 6 órában más területen, mint most a 9 órás állásomban. "


Hülye lennél nem váltani.



"Viszont sok férfinál ez elvi kérdés, hogy a nő is teljes munkaidős legyen, máskülönben az lusta, munkakerülő, kitartott."


Erről most hallok először és remélem, hogy utoljára is.

2018. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 órában dolgozok, párom 6 órában úgy, hogy régebben csak 4 órában volt. Viszont főnök felajánlotta, hogy dolgozhat 6 órában, ha szeretne (nyilván több fizetésért) és belement, pedig nem erőltettem rá.

Én teljesen megérteném azt is, ha 4 óránál többet nem akarna dolgozni, elvégre a háztartási munkák nagyját ő végzi el. Persze segítek, amiben tudok és a ház körüli szerelnivalókat én csinálom, de nem érzem úgy, hogy egyenlő mennyiségű munkát végzünk otthon.

Ő a lelkét kiteszi értünk otthon, én meg a munkahelyen. Hol lenne fair, ha ő is annyit gürizne mint én?

Ő 24L, én 26F

2018. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
En inkabb egy uj pasit javasolnek a mostani rabszolgatartod helyett, de te ugyis olyan vagy, aki jol szereti magat belerohasztani, nyomoritani egy szituacioba, amig el nem veszti az osszes eletbe, kapcsolatokba vetett hitet.
2018. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Egy újabb kérdés, ahol egy normális pasit választottak. Ja, nem.
2018. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
#9 Akik normális pasit választottak, azoknak nem kell itt kérdéseket kiírni ;)
2018. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!