Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek a fogyókúrában? Lányok minek örülnétek hasonló esetben?

Figyelt kérdés

próbál lefogyni, már sokadszorra de mindig feladja, szeretném ha most sikerülne neki. én egyébként így is vonzónak találom őt, de ő nagyon elégedetlen és szomorú miatta, ezért szeretném motiválni valahogy.


az a baj h teljes ellentéte vagyok, kb bármit megehetek és nem hízok el, pont ezért elég sokat eszem.. ez lehet rossz hatással van rá?


2021. febr. 6. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Itt olvastam a minap: minden leadott 10 deka után 10 perc ny@lás. Engem motiválna😄

Bocs, ha nem ilyesmire gondoltál. Közös mozgás és étrendváltás - most csak egy példa, ha esetleg 90 napos (vagy ennél ésszerűbb) diétát követ, akkor te is ilyen cuccokat veszel a hűtőbe, vagy segítesz neki is kaját csinálni/csomagolni... iszonyat macerás ezt újra és újra minden nap, mert nem a tipikusan bármikor, bárhol elérhető ételekböl áll a diétás menü.

2021. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Szórjatok ki otthonról kb minden szénhidrátot. Amíg rá tud menni ezekre a dolgokra, nem fog lefogyni. Szinte csak zöldség és natúr hús, tojás, tejtermék legyen otthon. Meg zabpehely, magas fehérjetartalmú kenyér. De semmi más. Semmi cukor, fehér liszt, semmi szar. Nem érdekel, hogy te bármit ehetsz, te sem halsz bele, ha egészséges kaján élsz.
2021. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki nem tud lefogyni és örökös harc van a lelkében a súlya miatt, annak valami belső oka van. Evészavarral foglalkozó pszichológust ajánlanék első körben, azzal együtt vezessen evési naplót. Ezen kívül sok sok együtt töltött idő a szabadban. Hamarosan jön a tavasz, kerti munkák, erdei séta. Kint nem jut eszébe tespedni és enni, valamint a friss levegő jó hatással van a vérkeringésre= anyagcserére.
2021. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Angel3000 ***** válasza:
56%
Kedves kérdezô! Vegyél neki Diétàs szakàcskönyvet,- annak jò hasznàt venné és örûlne is neki!
2021. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem sikerül, pszichológussal beszélgetni. Engem zavarna, ha segíteni akarnál, olyan érzés, mintha sürgetnél.
2021. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy az ellentéte. Te is egészségtelenül eszel, csak épp esztétikai különbség van. A cukorbetegség, szív és érrendszeri betegségek téged is ugyanúgy fenyegetnek, mint a barátnődet. Van egy rossz hírem. Férfiaknál a gyors emésztés idősödve nagyon hirtelen fordulhat hízásba.
2021. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bátoríthatod, 1-2 kedves szó hozzá, néha megjegyezni hogy jól néz ki, esetleg 1-1x beszállni egy kis edzésbe ha úgy van. Kb. leírtam a maximumot amit tehetsz, már ami nem lépi át azt a vonalat, hogy idegesítő légy. Ne érződjön soknak amit csinálsz, ne kérdezgesd fogyott-e, ne tapadj rá ezzel kapcsolatban, hadd csinálja a maga tempójában. Figyelj rá, hogy ne adja fel; ha arra a pontra jut, akkor vedd rá - akár hogy te is beszállsz - hogy folytassa.


Kérdés lehet még az, hogy jó edzésformát választ-e, normálisan étkezik-e, nem-e éhezik; lehet amiatt hagyta abba sokszor, mert hirtelen akart teljes életmódváltást, amit nem bírt. Szokásokat, mintákat, 20-30 éven át tartó berögződéseket nem lehet csettintésre kitörölni, fokozatosságra és megértésre van szükség magával szemben. Légy egy támasz, de helyette nem tudsz cselekedni, neki kell akarnia.


Amúgy nem akarlak bántani, értem hogy segíteni akarsz, de nekem az érződik, hogy túlságosan befekszel neki. Az ő teste, az ő akarata és kitartása kell a fogyáshoz, te nem tudsz csinálni semmi érdemlegeset, nem tudsz helyette fogyni. Jó, hogy nem korbácsolod meg magad, amiért jó a genetikád és te ehetsz akármit, mintha emiatt bűntudatot kéne érezni. Eleve ő hízott meg, amiről megint nem te tehetsz.


Az ő lelkiállapotával megint nem tudsz mit kezdeni, ha emiatt szomorú, akkor hiába mondogatod neki egész nap hogy "de ne legyél", mert az lesz. Ezen is neki kell átlendülnie, megerősítenie magát, magára fókuszálnia és nem mástól elvárni, hogy összekanalazza az önsajnáltatásai után.

2021. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha a "gyakorin idegeneknek ez tetszene, ezért megcsinálom a Julcsával is" helyett megkérdeznéd, hogy "Julcsikám, hogyan tudnék segíteni?".


Kommunikáció.

2021. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűen azzal, hogy te magad is hozol áldozatot. Lemondasz az édességről, a tésztáról és egyéb hízlaló kajákról. Ezeket eltűntetitek a házból, hogy még kísértés se legyen. Vásárláskor meg mindig együtt mentek és nemet mondtok a nem megfelelő ételekre. 1-1 bűnözés belefér persze.

Emellett együtt elkedztek tornázni, majdnem minden nap.

2021. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Közös sportolás, főzés/sütés.

Szamoljatok kaloriat is.


Ha te barmit eszel, azzal nem tudod motiválni

2021. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!