Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fogyókúrázni. Mit...

Szeretnék fogyókúrázni. Mit egyek bent a munkahelyemen ami tápláló és egészséges is? Olvastam pár leírást a NLCafé-ban és hasonló helyeken, azzal kezdik, hogy sült csirkemell. Én nem tudok a munkahelyemen főzőcskézni!

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Főzni nem a munkahelyen kell, de azért gondolom van mikrohullámú sütő.

Natúr húsok zöldséggel, salátával, párolt, vagy sütőben sült zöldséggel. Tartalmas levesek tészta nélkül. Ezeket csinálhatod magadnak, rendelheted online, vagy élelmiszerboltokban is kimérve kaphatóak.

2019. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , igen ezek nekem is eszembe jutottak, de nem használok mikrót és nem is szeretnék. Lehet, hogy annyira nem káros mint ahogy én gondolom, de ha 1 forintért adnák nekem ajándékba, akkor sem hoznám be a lakásba. Sosem volt nekem !
2019. szept. 15. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor főzzél este. Nap közben 1-2 szelet teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell sonka, tojás, nyers zöldségek.
2019. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi !
2019. szept. 15. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Halál komolyan nem értem a kérdést.... miért kéne a munkahelyen főzőcskézni??

Megfőzöd otthon, másnap beviszed magaddal és megeszed.....

????

2019. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!