Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Töltsük külön a hétvégét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töltsük külön a hétvégét annak ellenére, hogy ő nem szeretné?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 3, lassan 4 éve vagyunk együtt, kb 1 éve együtt is élünk én vagyok nő és mindketten 27 évesek vagyunk. Most a vírus miatt szó szerint egész héten együtt vagyunk, bár hétköznap munka van, este mindig nézünk együtt filmet és hétvégéken is együtt vagyunk. Korábban már felvetettem neki, hogy néha tölthetjük külön a hétvégéket, de mindig ragaszkodik ahhoz, hogy együtt legyünk, akkor is ha a haverjaival találkozunk. Eleinte ez nem zavart, de mostanában kezdem kellemetlenül érezni emiatt magam, hisz egyik másik haverjának se jön a párja. Én ezt mondtam, de mindig azt mondja, hogy nem érdekli és előttem olyannal volt aki soha nem akart vele menni, és örül neki, hogy én ennyire ragaszkodom hozzá. Ennek őszintén örülök, de mégis úgy érzem kellene néha külön töltött idő, mert félek, hogy ez a sülve főve együtt vagyunk dolog később negatívan fog kiütközni. Szívem szerint én is mindig vele lennék.


Szerintetek? Vagy inkább hagyjam és örüljek, hogy velem akar lenni?



2021. febr. 12. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Lazíts egy kicsit, ne agyalj olyan dolgokon, amik esetleg vagy megtörténnek vagy nem. Mindketten együtt akartok lenni, akkor legyetek, tök felesleges játszmázni. Ha később elkezdene valamelyikőtök kicsit több szabad teret igényelni, akkor beszéljétek meg nyíltan és őszintén és majd akkor ráértek külön időt szervezni. Ne kombinálj, ne félj előre, lazíts :)
2021. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne vicceljél már. Milyen az a párkapcsolat, ahol csak az egyik fél igényei számítanak? Beszéld meg vele, hogy neked nem esik jól ilyen sűrűn haveri programokra menni, és inkább egyedül lennél, mert jól tud esni a külön töltött idő.
2021. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem. Én is szívesen megyek vele, sok szép helyre szoktunk így menni. Kirándulunk. Csak attól félek, hogy ez a sok együtt töltött idő nem lesz-e később negatív hatással. Emellett kellemetlenül érzem magam, mert a haverjai soha nem hozzák a párjukat.


Szóval nem az van, hogy én nem akarnék menni.

2021. febr. 12. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen józan érvelésekkel meg kell beszélnetek egymással. Tkp. mindketten szerettek együtt lenni. Az állandó együttlét miatt (ha őszinte a kapcsolat) ne aggódj, hiszen a házaspárok is évtizedeken át együtt vannak.

Ne lehetséges, hogy enyhén féltékeny rád? Tisztázd ezt is vele.

Ffi.

2021. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru: ha jol erzed magad vele menjel, csak add tudtara, hogy elofordulhat hogy neked sok lesz, es majd akkor kulon programot csinalsz, mert kell a metime. Ennyi.
2021. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz vele menni, menjél továbbra is. Ha kettesben szeretnél lenni vele haverok nélkül, szóljál. Ha meg külön programod akad, akárcsak magad elé néznél otthon végre egyedül, mert olyan típus vagy, akinek néha ez kell, az se gáz. Ne játszmázzál meg aggódj előre azon, ami nincs.
2021. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked is jó így, neki is, szerintem ez nem kérdés.
2021. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, kell a kulon toltott ido. Mi heti egy estet/ejszakat kulon toltunk, es most a Covid miatt meg ez is kicsit keves.
2021. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most jó ennyit együtt lenni, akkor legyetek ennyit együtt. Majd ha nem lesz ennyire jó, akkor kicsit majd kevesebb időt töltötök együtt. Mi két és fél éven keresztül 0-24 együtt voltunk. Heti pár óra kivételével, mert együtt is éltünk és együtt is dolgoztunk. Mindenki azt hitte rá fog menni a kapcsolatunk, de itt vagyunk. Ha szeretitek egymást akkor minden élethelyzetet megoldotok. Nem számít ki mit mond. Mindent úgy csináljatok, ahogy abban a percben jónak érzitek mindketten.
2021. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Már nem azért de a régebbi generációk 40-50 évet éltek együtt külön töltött idő nélkül. Most meg mindenki szinte küldi a másikat hogy menjen nélküle haverozni, bulizni,aztán mikor meg rámászik egy másik csaj akkor meglepődtök.
2021. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!