Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem nézhetem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézhetem meg a projektek naplóját?

Figyelt kérdés
Járok egy lánnyal fél éve, aki személyi asszisztens. Nem engedte, hogy belenezzek a füzetébe. Egy kb A5-s kapcsos mappat kell elképzelni. A lapok között öt elválasztó van. Hülye gyerekmintás tele post it lapokkal.Mit titkolhat? Szakítsak ha nem mutatja be vagy olvassam titokban?

2021. febr. 24. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Te hülye vagy. Munkahelyi titoktartásról hallottál már??
2021. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
ö...van tini rovat is, tudtad? Mindegy hány éves vagy, a kérdésed oda való.
2021. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mit képzelsz magadról? Mi közöd van a barátnőd munkájához? Lehet bizalmas iratok vannak benne, nem vagy te normális.
2021. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha munkahelyi titok akkor miért mintas, meg papírboltos?
2021. febr. 24. 18:14
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Mert az övé. Úgy jegyzetel, ahogy akar, de attól még titkos. Ha leírja, hogy kivel meetingel a főnöke, nem kell hogy hivatalos papírra nyomtassa, de attól még lehet titkos.

Amúgy meg, teljesen mindegy, hogy mi van benne, ha azt mondja, hogy nem szeretné megmutatni, akkor nem illik megnézned. Lehetne a saját naplója, verses kötete bármi, attól, hogy párja van valakinek, még nem azt jelenti, hogy megszűnik létezni a privát szférája.

2021. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jo de férfi a főnöke.
2021. febr. 24. 18:34
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Miért érdekel hogy mi van benne?

Mire fontos ez számodra?

2021. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert folyamatosan nála van.
2021. febr. 24. 18:36
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

És ha kinyitnád mit találnál benne szerinted?

Ha nem akarnám hogy a párom tudja hogy mi van a munkahelyi füzetemben én haza se vinném.

2021. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mindenhova viszi.Egy f ülét el tudtam olvasni az volt irva heti.
2021. febr. 24. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!