Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogyan reagálnàtok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan reagálnàtok, ha a párotok ki akarna lépni a munkájából, hogy egy személyes projekten dolgozhasson?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó, hogy saját videojátékot fejleszt, amelyen hónapok óta dolgozik, de rájött, hogy pusztán a szabadidejében képtelen lest befejezni.


Ezért kilépne a munkából, hogy a lehető legtöbb időt tudja rászánni a projektre. Azt tervezi, hogy hirdet egy közösségi gyűjtést, amelyben megpróbál 15-20 ezer dollárt összeszedni, illetve saját megtakarításából is mégegyszer ennyit rászánni (ami kb. majdnem az összes pénzét jelenti ráfordítaná).


Ráadásul emiatt az augusztusra tervezett (3 hetes) nyaralást is szeretné lemondani, mert szüksége van annyi időre, amennyire csak lehet.


A játék sikere pedig nem garantált, és még arra sincs terve, hogy miként reklámozza szélesebb körbe, lévén nincsen kiadója, és a fenti összeg nem elég arra, hogy reklámra is jusson.


Nálatok ez nagyon kicsapná a biztosítékot?


2019. jún. 18. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha videójátékot fejleszt gondolom informatikus/programozó.Nem tudom hol dolgozik, mennyi a jelenlegi bére, és mi várható az Általa tervezetből?


A véleményem függne attól,hogy közös kasszán vagyunk-e, van-e gyerekünk,van-e hitelünk/adósságunk, mik a terveink, mennyi az anyagi tartalékunk, ha kilép onnan, ahol most dolgozik ismételten el tud-e majd könnyen helyezkedni.


Én munkahely párti vagyok, akkor érzem magam biztonságban ha van egy havi stabil jövedelmem, de tudom,hogy ez a mai világ nem törvényszerűen erről szól.


Ebben a helyzetben talán a nyaralás elmaradása lenne a legkevesebb amit mérlegelnék.

2019. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Az is aggályos, hogy eddig nem fejlesztő volt, ezzel csak hobbi szinten foglalkozott eddig, ez lenne az első teljes értékű játéka. Az eddigi bérét pedig nem biztos, hogy el tudja érni a játék eladásaival. Kb. 10-15 dollár lesz a játék ára, annak kb. 70-80 százaléka marad nála, a háznált platform függvényében. Tehát kb. 2500 példányt kéne eladnia, hogy annyit keressen, mint most, egy év alatt.


Egyébként gyerek nincs, és csak részben van közös kassza, így mindkét félnek van valamennyi saját megtakarítása.

2019. jún. 18. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennél sokkal jobb ötlet lenne, ha egy prezentálható részig eljutna a fejlesztéssel és kickstarter kampánnyal próbálkozna. Ha bejönne a közösségi finanszírozás, akkor fejezze be, ha nem, akkor hagyja.


Egyébként így, hogy nincs érdemi tapasztalata, csak hobbi... Szerintem hülyeség mindent felégetni egy ötlet miatt. Én nem tenném, pedig több év tapasztalatom van fejlesztőként.

2019. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi közöd hozzá. Szintén fejlesztő vagyok, és nekem is van most egy nagy ötletem, ami nem fér bele a szabadidőmbe. Egyelőre nem hagyom ott a munkámat, de ha lenne barátnőm, és megpróbálna beleszólni ebbe, akkor utána nem lenne barátnőm.

Lehet lepontozni.

2019. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan akarna belevágni.


1. Érdemes lenne valamiféle piackutatást végezni, hogy egyáltalán lenne-e rá igény.

2. A költségterv fontos. A legjobb, ha megháromszorra azt, amit eddig tervezett rászánni.

3. Igen is, reklámozni fontos - a mai világban sok a videójáték, így ha nem reklámozza, akkor a kutya sem fogja megismerni.

4. Előbb legyen meg a pénz, és csak utána merjen kilépni. Az sem lenne gond, ha arra is szedne össze fedezetet, hogy ő maga élni tudjon addig, amíg nem termel jövedelmet.

2019. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a megélhetést kockáztatná, akkor nem támogatnám, ha a kiesés nem okozna jelentős problémát, akkor csinálja ideiglenesen, de ne kényelmesedjen bele a helyzetbe, hogy aztán el kelljen tartani. Én is ki fogok esni szülésnél valamennyire a munkából, de előtte azért egy biztos alapot szeretnék, hogy ne okozzon törést a kiesés.
2019. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Váltson munkahelyet, dolgozzon rész-munkaidőben,esetleg otthonról. Ez is egy megoldás lenne arra,hogy megmaradna egy stabil jövedelme, emellett több időt tudna rászánni a hobbijára. Mert ha nem fejlesztő akkor hobbiról beszélünk.

Nagyon nem értek egyet azzal a hozzászólással,hogy barátnő ne szóljon bele ilyenbe.

Együtt élnek, részben közös a kassza, és már bocs', de ha nem mondhatja el a véleményét ilyen kardinális kérdésről akkor miről szóljon az együttélés?


Az,hogy a véleményét elmondja a kérdező még nem azt jelenti,hogy irányítja a másik életét, csupán kommunikál, olyan kérdésben, ami egy párkapcsolatban fontos.

2019. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tisztáznék néhány dolgot, mint a 3-as is írta, első körben egy Kickstarter kampány indítása a cél, addigra meglesz a demo, ez a játék első fejezetét jelentené, a kampány elsődleges célja pedig az lenne, hogy főállásban tudjon foglalkozni a játékkal, teháhát nagyrészt a megélhetését fedezné, illetve a zene, és a szinkron az, ami plusz költség lenne, és nem tud egymaga megvalósítani.


Egyébként a részmunkaidő is egy opció, de akkor tovább tartana, ha ki tudna lépni, akkor kb. 8-10 hónap kéne a játék befejezéséhez, az eddigi 4 hónapon felül, úgy, hogy napi 10-12 órát dolgozik. Állás mellett ez több lenne, még akkor is, ha részmunkaidőben dolgozik.

2019. jún. 18. 13:12
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

A nagy dolgok így születnek. Abból soha nem lesz előrelépés, ha csinál valaki egy melót amit nem akar és mellette 1-2 órát foglalkozik az ötletével. Nagy dolgokat csak úgy fog elérni, ha maximális energiát fektet bele. Egy nyaralás annyira lényegtelen dolog ehhez képest.

Én maximálisan támogatnám, ezerszer inkább egy olyan pasi akinek álmai és tervei vannak, mint egy olyan aki rohad valami multinál 12 órában élete végéig.

2019. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrét, részletesen kidolgozott tervei lennének az élet minden területére vonatkozóan, akkor csinálja nyugodtan, nem szólok bele.

Ha csak "megpróbálom, hátha sikerül" alapon vágna bele, akkor már ott sem vagyok, mert nem bírom az életművészkedést.

2019. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!