Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan zavar,ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar,ha a párom szinte minden összejövetelen berúg?

Figyelt kérdés

Legyen az egy társasjátékos este barátokkal vagy családi esemény ilyesmi. Nem mindig de kb 10-ből 8-szor. Volt többször is hogy olyankor kiabált velem sokáig vagy bunkó volt eléggé :( Néha érzelmes lesz meg kedves, de olyan is volt hogy nekem kellett nagy nehezen haza rángatnom valahonnan ahova együtt mentünk.

Egyébként egy intelligens ember de ezzel nem tudok megbarátkozni sajnos, kicsit több mint 1 éve vagyunk együtt (jelenleg együtt élünk). Kértem hogy ezen változtasson vagy legalább ha én ott vagyok figyeljen oda, de nem nagyon jött össze, félek hogy később még rosszabb lenne ez. Túlreagálom, vagy jogosan aggódom? Nektek mi a véleményetek?



2021. febr. 27. 17:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hétköznap van hogy napokig nem iszik semmit, vagy max 1-2 sört, azt kihagytam.
2021. febr. 27. 17:43
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Mégis vele vagy, és magadra engeded!
2021. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Engem is zavarna, de nálam ez olyan szinten kizáró ok lenne, hogy nem is lennék már vele. Nem zavar, ha valaki néha iszik, de egyrészt tudjon mértéket tartani, másrészt azt írod, hogy "Hétköznap van hogy napokig nem iszik semmit, vagy max 1-2 sört". Ezt most úgy értsem, hogy azért hétköznap is rendszeresen iszik, csak akkor nem annyit?

Az már csak rátesz egy lapáttal, hogy részegen van, hogy kiabál veled meg bunkó. Ha eddig is kérted és nem változtatott, nem túl valószínű, hogy ezután fog. Talán rövid ideig, ha látja, hogy szakítani akarsz emaitt, de nem hosszú távon.

Másnak amúgy lehet ez belefér, ez csak a saját véleményem a saját preferenciáim alapján, bár azt tartom, hogy nem normális, hogy részegen kiabál veled.

2021. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Jogosan zavar, és mint fentebb írták - ez idővel csak rosszabb lesz. Hidd el nekem, hogy rosszabb lesz! Intelligens-e ő, vagy sem - rosszabb lesz! Ne vigasztaljon az, hogy csak társaságban rúg be!

Ffi/79

2021. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem, pont hogy hétköznap nem szokott,úgy értettem hogy vagy semmi alkoholosat, vagy max 1-2 sört ha mégis.

Mostanában kezd ebből elegem lenni, mondta hogy figyelni fog rá, aztan 2 nap múlva mikor munkatársakkal találkoztak, mert rég látták egymást (home office van náluk most) egyik nap, akkor megint nyilván ez lett hogy részeg volt mikor felhívott:( Én meg másnap mentem dolgozni de aludni sem tudtam az idegességtől.

2021. febr. 27. 18:06
 6/20 Hellmano ***** válasza:
91%
Az alkohol öl , butít és romokba dönt. A sorrend felcserélhető. Nem kell együtt lenned egy kialakuló alkoholistával, nem kötelező....
2021. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, jogosan zavar. De mivel vele vagy még, akkor ezek szerint mégsem zavar annyira 🤷‍♂️
2021. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Engem is amiatt zavar, mert ritka ha mértéket tart (meg ha megkerem hogy most már ne igyon többet nem érdekli az sem), meg ugye van hogy bunkó olyankor. Vagy legalább akkor figyelhetne rá ha velem van..
2021. febr. 27. 18:08
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, mostanában sokalltam be ettől emiatt írtam ki a kérdést mert nagyon fontolgatom hogy elkoltozom. :/ Mondtam már neki hogy ez a bajom, vagy változtasson de nem igazán látom rajta hogy fél elveszíteni. (hozzáteszem nem szoktam minden szar miatt cseszegetni, de ez olyan amit nagyon nem bírok már elviselni)
2021. febr. 27. 18:10
 10/20 anonim ***** válasza:

Jól látod, Kérdező.

Most már rajtad áll, hogy menjen, vagy mész. Vele nincs boldog jövőd!

2021. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!