Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bűn átmenni valakihez, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn átmenni valakihez, akivel korábban ismerkedtem úgy, hogy már azóta nekem van valakim, akivel együtt élek?

Figyelt kérdés

Van valaki, akivel ismerkedtem korábban, de nem lett belőle semmi. Egy csók sem, tényleg semmi.

Felvetődött, hogy átmennék hozzá, beszélgethetnénk, mert régen találkoztunk.

Ez vajon belefér? A párom amúgy tuti dühös lenne miatta, ezért tőle nem kérdeztem


2021. márc. 4. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem tud róla, akkor nem.
2021. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
#1 vagyok, mármint nem fér bele. Ne titkolózzatok egymás előtt, a bizalom a kapcsolat egyik alapköve!
2021. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért igen, mert te is tudod, ő is tudja, hogy ebből nem csak szimpla baráti beszélgetés lesz.
2021. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha amúgy nem vagytok barátok, csak ismerkedtetek, akkor minek mennél át? Szerinted a srác mit akar tőled? :D értelmetlen átmenni hozzá, ebből nem lesz nagy barátság, a párodat pedig csak megbántanád, mert vagy kamuzol vagy nem tudod megindokolni, hogy mégis minek mennél át egy másik palihoz.
2021. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen kérdéseknél mindig el el kell gondolkodni, ha a másik tenné, hogy esne.
2021. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Ja, beszélgetnétek... Biztos.
2021. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát régebben sem történt semmi köztünk, ezért feltételezem, higy nincs ebben semmi rossz. Előtte is csak beszélgettünk.
2021. márc. 4. 12:05
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Hany evesek vagytok? Ha nem gyerek vagy, trollkodsz. Felnott ember azert felfogja a miertjet.
2021. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Titkolod a párod előtt, tehát te is tudod, hogy nem fér bele. Ha annyira ártatlan egy találka lenne akkor nem lenne okod titkolózni. Ez így ócska kifogás.
2021. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
nálunk simán beleférne, megbízunk egymásban
2021. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!