Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy az illető, akivel ismerkedtetek vagy éppen együtt voltatok, eltitkolt egy sötét, durva vagy kellemetlen részletet a múltjáról, ami később aztán mégis napvilágra került?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen.Elfelejtett szólni, hogy nemi erőszakért ült néhány évet.Szakitottunk.
2020. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen ilyen történik velem. Szinten gyakori, hogy a sötét jelenét is eltitkolja előlem😄
2020. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen volt ilyen. Azóta sem tudja, hogy tudom
2020. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hú, szerencsére nem. Bár nem is olyan kaliberű emberekkel keveredtem össze, akiknél egyáltalán szóba jöhetett volna a dolog.

Amúgy kiakadnék és jó eséllyel szakítás is lenne. Kérdés az, hogy milyen szintű dologról van szó.

2020. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak annyi volt, h stikában drogozott az aktuális csaj. Más, durvább nem.
2020. febr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma már töki ember nincs...
2020. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Elfelejtett szólni hogy egyéjszakas es szexkapcsolatai voltak, hogy szeretője volt egy nős pasinak, hogy swingerezett, hogy a barátnőjéhez, akinek nős pasija volt, beugrott harmadiknak. Stb.
2020. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a húgom ugrik be. Bár én őt inkább sajnálom. Már nem vagyunk fiatalok, Neki 20 évesen lehetett volna gyereke de a fiúja nem vette volna el feleségül. Azt mondta, hogy 21 évesen nem nősül meg. Anyánk meg szinte eltuszkolta abortuszra. Húgom meg elhitte, hogy talán még meg is köveznék ha kiderülne, hogy Ő egy könnyűvérű lány. Pedig a lányok többsége akkor "úgy" ment férjhez.

Ma már 2 felnőtt gyereke van. Csak szüleink és én tudunk az egészről. Egyszer mondta soha nem mondaná el a férjének sem, akivel már 25 éve együtt vannak, mert biztos megvetné érte.

2020. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt. Kiábrándulás és szakítás lett a vége.
2020. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt sajnos
2020. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!