Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azt mondta velem képzeli el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta velem képzeli el az életét, de ennél több szexet nem tud nyújtani. Ez valahol nem ellentétes? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatról van szó, közös albiban lakunk már. Átlagosan heti 1-2x van szex, ami nekem kevés. Ha kezdeményezek, nem utasít vissza, de már unom ezt. Magától max heti 1x kezdeményez.

Többször próbáltam vele erről beszélni, mindig azt mondja, hogy velem képzeli el az életét és mindennél jobban szeret, egyszerűen ennyit kíván, ennyi a libidója.

Nem most lett ilyen, mindig hasonló volt. Talán az összeköltözés után volt heti 3-4x, meg a kapcsolat legelején.


De ez valahol nem ellentétes? Ha valakivel elképzeled az életed, nem kívánod őt gyakran szexuálisan is? Nem értem. :( Őszintén nem akarom, hogy ez álljon közénk. Jó lenne azt érezni, hogy megőrül értem szexuálisan...


Huszonévesek vagyunk


2021. márc. 12. 07:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem most lett ilyen, mindig hasonló volt."


Végig előtted volt a válasz, de nem akartad elfogadni. Ő ilyen, elmondta neked is. Nem lehet ezzel mit tenni, más igényeitek vannak. Nem ellentétes a kettő, mert attól még szerethet úgy, hogy tényleg örökre tervez veled, de szexuális téren ebből több nem lesz, csak idővel még kevesebb.

2021. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha tőled valaki heti 15-öt menetet akarna, mert neki az az igénye, te belemennél? Neked jól esne, ha értetlenkedne, meg hisztizne, hogy nem is kívánod?


Ő elmondta, hogy neki ennyi az igénye. Mit nem lehet ezen megérteni? Vagy elfogadod, vagy keress olyat, aki gyakrabban megreszel.

2021. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Heti 15 az teljesen irreális, de egy huszonéves párnak a heti 3-4 szerintem nem olyan nagy elvárás.
2021. márc. 12. 08:07
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Neki a heti 3-4 ugyanolyan irreális, mint neked a 15.


Legyél empatikusabb.

2021. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Próbálj már különbséget tenni a nem kiván és a nincs libidója közt. Nem rólad szól. Tőled függetlenül nincs vágya szexelni.

Érzelmi intelligenciából nullára vizsgáztál.


"Ha valakivel elképzeled az életed, nem kívánod őt gyakran szexuálisan is?"


Emberi értékben, kapcsolódás szinten teljesen más mint h hányszor akar megdugni.

Dehát te ezt ugysem érted mert van szex = oké, nincs szex = nem oké és eddig tartasz.

2021. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
A heti 15 sem irreális, ha mindketten akarják! Nekem volt olyan kapcsolatom 40+ ként hogy ez a minimum volt annyira összepasszoltunk.. a jelenlegi kapcsolatomban heti pár alkalom és elég is..
2021. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Vagy elfogadod, vagy ennyi volt.

Ezen annyira nincs mit szépíteni. Ő nem fog megváltozni, az meg ha összeszorítja a fogát elég szar szex lesz. Ennyi erővel jobban járnál ha kivernéd.

2021. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mit verjek ki? :D lány vagyok.
2021. márc. 12. 08:28
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Ezek után azon csodálkozom h heti 2x van hozzád kedve, pedig csak egy kicsit mutattál meg magadból.
2021. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9, megindokolnád? Őszintén kíváncsi vagyok, mi lehet olyan visszataszító egy fiatal nőben, aki szeret szexelni a párjával.
2021. márc. 12. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!