Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben vagytok ellentétesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben vagytok ellentétesek a pároddal?

Figyelt kérdés
Nyilván ez nem feltétlenül probléma, de jöhet olyan példa is, ahol probléma, mert pl. bosszantó, de olyan is, ahol valahogy feloldható az ellentét vagy ahol nem is okoz nehézséget. Pl. mit csináltok teljesen fordítva vagy mi az, aminek az ellenkezőjét kedvelitek stb.

2021. jan. 29. 22:01
1 2 3 4
 1/37 Noren1989 ***** válasza:
98%
Én létezem, ő nem.
2021. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férjem mindenhonnan elkésik, én mindig pontos vagyok. Ez az elején nagyon idegesített, de már megszoktam.

Más dolgokban viszont sokkal precízebb, én inkább felületesebb vagyok.

Én mindenhol eltévedek, ő sosem.

Én mindent tönkre teszek, ő mindent meg tud javítani.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de biztos van több is.

16 éve vagyunk együtt

2021. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ő utálja a gombát, én imádom.

Ő nehezen nyílik meg, én eléggé gyorsan kapcsolódok emberekkel.

2021. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Férjem korán kelő, én szeretek lustálkodni.

Ő sokkal precízebb, én felületes vagyok, de dolgozom rajta, hogy ilyen téren fejlődjek.

Én nem tudok jól tájékozódni, még GPS-szel is képes vagyok rossz irányba menni, ő épp ennek ellentéte, remekül tájékozódik ismeretlen helyen is.

2021. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

A férjem mindig pontos, én mindig elkések.

Férjem mindent inkább hamarabb/időben elintéz, én ráérünk típus vagyok.

Viszont ami igazán kezd gondot okozni köztünk, az az, hogy férjem egyre negatívabb mindennel kapcsolatosan, én pedig pozitív. Ő egyre inkább rossz alaphangulatú, én vidám alaptermészetű vagyok. Ő mindent, mindenkit kritizál, én belátóbb, megértőbb, elnézőbb vagyok, jobban elfogadom ha más másként gondol valamit.

2021. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én érzelmes vagyok ő nem.Ő fejjel a falnak típus,én a fontoljuk meg.Ő az az idegesítő higgadt ha gond van,nem számít oldjuk meg,én meg a jujj mi lesz most,jajj jajj,jajj😂

10 éve vagyunk együtt.

2021. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Én görcsösen ragaszkodok az időpontokhoz. Ha nem vagyok ott 5 perccel hamarabb akkor már ideges vagyok, akkor is ha egy perc múlva érkezek. Ezzel szemben a férjem baromi kényelmes, mindig késik 5-10 percet.

Az se jó amit ő csinál, az meg pláne nem amit én.

Próbálunk változtatni mindketten. Engem minden alkalommal emlékeztetni kell. :D szerencsére a férjem nagyon türelmes.

2021. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
A férjem higgadt én, lobbanékony vagyok. Viszont, jó hatással van rám. Én, egyenes folyosón is eltévedek, Ő jól tájékozódik. Alapos én, gyors de felületes.
2021. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

A párom nyugodt, de nagypn spontán tud lenni a tervezést illetően és remekül tájékozódik.


Én aggodalmaskdó vagyok, szeretek mindent megtervezni és szörnyen tájékozódok.

2021. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Én temperamentumos vagyok, ő egy igazi Buddha.


Ő könnyen elalszik, de bármire felébred éjjel, én nehezen alszom el, de szinte semmi nem zavar meg.


Tanulásban ő szorgalmas, én lusta vagyok.


Zöldségek terén kb 90%-ban ellentétes amit szeretünk, így aránylag sokszor kell kettőnknek két félét főzni. (Szeretem csinálni, ezért nem zavar.)


Ő inkább kutyás, én inkább cicás vagyok (cica van, kutya is lesz, mindkettőt szeretjük, csak megvan a preferencia)


Neki reális fóbiái vannak, nekem teljesen irreálisak (pl. darazsak - élve eltemetés)


Én először a gabonapelyhet öntöm és arra a tejet, ő a tejbe a gabonapelyhet.

2021. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!