Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! A párotoknak van jogosítv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A párotoknak van jogosítványa, vagy együtt tudnátok lenni olyannal akinek nincs?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Két éve jöttünk össze, nekem akkor már volt, neki nem. Ennek annyi az oka, hogy mindig volt valami, ami fontosabb volt, és mindig tolódott. Jelenleg a vírus hisztéria miatt nem vág bele (a kinézett autósiskola be is zárt), így ismét tolódik.

Egyébként se autózunk sokat. Fővárosban élünk, sokkal könnyebb tömegközlekedni, ha pedig utazunk, akkor leginkább vonatozunk, vagy ha barátokkal megyünk, akkor autót bérlünk és csak ő nem vezet - "cserébe" kicsit több benzinpénzt ad a közösbe, de ezt is ő ajánlotta.

25/L

2021. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Van neki es nekem is. En nem tudnek egyutt lenni olysnnal, akinek nincs. Autoja nem kell hogy legyen, az van nekem. De tudjon vezetni. Szoval ha van is jogsi, ne csak porosodva legyen, hanem tudjon is vezetni.
2021. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Van és együtt. Kényelmes néha hogy van, de amúgy Bp-en lakunk, kocsi nélkül is vígan el lehetne lenni, szóval a hiánya sem zavarna.
2021. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Budapesten élek. Persze, együtt tudnék lenni olyannal, akinek nincs. Hosszabb utakra viszont kényelmesebb az autó, így örülnék, ha szeretné megcsinálni a jogsit. De álszent nem vagyok, jelenleg még nekem sincs. Én is idén tervezem megcsinálni.
2021. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%

Ááááá, másképp tedd fel a kérdést!


Kell-e, hogy legyen a pasinak kocsija?


Nekem pl. van jogsim, de nincs kocsim. Ilyenkor mi van? >:)

2021. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

28 évesen saját lakásban élek (főleg családi pénzből kapott lakás), ez mellett kifejezetten jól keresek alkalmazottként és felfelé ívelő karrierem van, van félretéve már némi megtakarításom, de én is próbálom titkolni vagy kicsinyíteni ezt ismerkedéskor, hogy nincs jogsim és kocsim. Iszonyat sok nőnek ez marha fontos.


Azt még egy nő sem mondta egy jogsival(+kocsival) rendelkező férfire, hogy ő nem kell neki, mert van jogsija, max ha a csajt nem érdekli az autó, jogsi akkor semleges a dolog. Viszont fordítva fú mennyi elutasítás származik ebből. Én is sajnos mostanában érzem úgy, hogy beadom a derekam és leteszem a jogsit, plusz veszek valami autót 1 millióért amit szinte soha nem is fogok vezetni, csak hogy mondhassam van mindkettő. Nevetséges, de ez a helyzet. Nem azt mondom nincs sikerem a nőknél és emiatt, de szerintem már elég csajba került nekem ez így is sajnos az évek alatt.

2021. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Először is nem a jogsi számít, hanem a kocsi. Ha valamelyikünknek van, máris kényelmesebb az élet. Viszont hiába van mindkettőnknek jogsija ha kocsink meg nincs.

Másrészt meg a férjemmel van autónk, de persze nem ezen múlik, hogy kivel vagyok együtt. Max olyannal nem jöttem volna össze, aki soha nem akar saját autót (pl. mert nagy környezetvédő) mert hosszútávon mindenképp úgy képzelem el az életem, hogy van.

2021. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Most nincs pasim, de sosem érdekelt a jogsi vagy az autó. Budapesten élek, nem is kell.
2021. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Még egy felvetés!


Én vagyok a párod, vagy az akit párnak akarsz. Van kocsim, ja, és jogsi is. De a kocsi egy 2 üléses, "csajozós" sportkocsi, és kerek perec elmondom, hogy nem kell sem mellé, sem helyette másik. Azaz, sosem lesz baba! Ekkor?

2021. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
#9 akkor lapozok, mert az én jövőképemben szerepel a gyerek.
2021. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!