Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk/ férfiak...titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férfiak...titeket zavarna, ha nálatok a kapcsolatban a nő keresne többet vagy ha a csajnak már lenne saját lakása hozzá költöznétek ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna egyiksem. Végre lenne valaki akivel nem lenne anyagi csőd egy kapcsolat :D

Amúgy komolyra fordítva, tényleg nem zavarna. Illetve olyan pozitív előítéletem lenne, hogy biztos intelligens/okos, azért keres jól.

2021. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha folyton hatalmi harcot vívna és kényszeresen hangoztatná, hogy neki több van tehát ő több mint én
2021. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Esélytelen hogy többet keresne, de jó lenne.
2021. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A párom egy kicsivel szegényesebb körülmények között nőtt fel. Sokat harcolt amiatt ,hogy abból a környezetéből kikerüljön . Szerencsére sikerült is neki, most van egy jó szakmája/állása. Sajnos viszont eléggé régimódi és nehezen fogad el segítséget. Mindenért ő akar megkűzdeni. Szerinte a férfi/ férj dolga, hogy biztosítsa a családjának az anyagi hátteret plusz lakást. Néha úgy érzem, hogy zavarja az a tény, hogy én többet keresek nála (én ezt sosem hangoztattam és nem hoztam fel neki). Nekem nem az a fontos, hogy mennyit keres, csak az a lényeg, hogy egyikünk se él a másik hátán. Nagyszuleimtol örököltem egy házat (én se tudnám megengedni magamnak, hogy új házat építsek vagy vegyek).

Terveim szerint oda szeretnék költözni, miután kicsit helyrepofoztam(tuk). A párom azt mondja, hogy le fogják őt nézni amiatt, ha a lányhoz költözik.

2021. márc. 29. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéltek erről, ne azt mond, hogy nem fontos mennyit keres. Azt mond, hogy elég amennyit keres. Például sokan érzékenyek khmm.. az intim méretre, mennyivel másképp hangzik h "pont jó a méreted" vagy h "engem nem érdekel a méret"? :D

Tudatosítanod kell benne, hogy a mai világban már kevés férfi (mondjuk a felső 10%) tud annyit keresni, hogy mindent egyedül megkeressen. Így nem szégyen ez. Ha pedig közös jövőt terveztek, örülnie kellene, hogy ez mennyit könnyít a közös életen. Bárki fél lábát odaadnám egy örökölt házért.

2021. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# köszönöm a tanácsot ! Én nem is várom el, hogy eltartsom...sőőőt NEM is akarom. Bele is bolondulnák, ha mástól függenék egy életen keresztül. Amíg egyetemista voltam sokszor kisegített, alig vártam, hogy végezzék és végre független legyek.
2021. márc. 29. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsa a hozzáállása, gondolom a családjában folyton ezt hangoztatták, hogy a férfinek kell ezt meg azt megteremteni...


Nálunk is én kerestem jobban és én örököltem, de a férjem sosem jött elő az általad írt dolgokkal.


Szerintem le kell ülni és tisztázni, hogy akkor ő hajlandó e ezen nézetein változtatni.

Ha nem, akkor szerintem hosszú távon ez nem működőképes :(

2021. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen párom. Sajnos nem működött, mert ő túl konzervatív elveket vallott, míg én inkább moderneket nőként.

A férjemnél 2 éve többet keresek. Most harmadik évben már jelentősen, mégis biztat és bátorít és büszke rám. Sosem volt ez probléma köztünk. Én azt gondolom, hogy erős támasz nélkül nem itt tartanék és nekem ő az erős támaszom. Már nem a megélhetésünk múlik azon, hogy egyikünk 100 ezerrel többet, vagy kevesebbet keres. Minden ami bejön jó, függetlenül attól, hogy melyik oldalról, de ezen nem vitatkozunk. Együtt dolgozunk meg mindkettőnk fizetéséért, hiszen itthon egymást támogatjuk és töltjük fel lelkileg.

Korábban nem tudtam milyen így élni és mostmár el sem tudom képzelni milyen lehet olyan kapcsolatban, mint amilyen az exemmel volt. Ő nem tudna erős támaszom lenni ahhoz, hogy együtt meneteljünk anyagi értelemben előre.

2021. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!