Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat egy egyetemi tanár és egy ovónő között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy elvált gyerekes nő vagyok, aki egy ovódában dolgozik 3-5 éves gyerekekkel. A pasi akivel most járok, Ő egy nagyon okos, egyetemi tanár, doktor, és emelett másik munkahelyen főnök is. Az előző exei is mind az egyetemen tanítottak. Nagyon sokszor haza hozza a munkáját is, szellemileg nem vagyunk egy szinten az tény. A munkánk ég és föld. Közös témánk nem nagyon van emiatt. De a programok jól sikerülnek, főleg a gyerekek, és a baráti társaságunkban jól érezzük magunkat. Engem nem érdekel a tudomány, a párom meg rossz szemmel nézi, hogy hetente költök műkörömre és hogy szeretek ruhákat vásárolni. Szexuális téren is különbözünk, ő szeret kipróbálni új dolgokat, amiben én nem vagyok partner, mert én még az orális szextől is odzkódom. Ő adja nekem, de én nem adom meg neki soha. Csók sincs köztünk. Amit el is fogadott. Én dohányzom, ő nem. Amit a külsőnkről érdemes tudni, hogy én vagyok a fiatalabb, de sokkal idősebbnek nézek ki nála. Ez is feltűnt. Van neki is egy gyereke. Igy ketten a gyerekekért bevállaltunk egy közös mozaik családot,ami ugyan jól működik, de mint nő kételkedem a kapcsolatban. Közös gyereket már nem tervezünk. Működhet ez a kapcsolat hosszabb távon? A kielégítetlen szexuális vágyai miatt nem fog előbb utóbb megcsalni? Sok fiatal szép diák veszi körül nap mint nap, akik szebbek, okosabbak, es jobbak lehetnek nálam. Viszont úgy érzem, hogy a párom csak a gyerekek miatt van velem, mint nő, kevés lehetek neki. Viszont ő nagyon rendes ember, eléggé papucs is, mindent megtesz itthon értünk. Mind a sajátja és az én gyerekemért is, viszont én nem vagyok biztos a kapcsolatunkban, hiába jó minden, kevésnek érzem magam hozzá. Szerintetek ez működni fog, vagy hosszabb távon meg fog csalni amiért nem vagyok partner az ágyban neki?

40 N



2021. ápr. 4. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán
2021. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kérdés úgy tűnik, ha maga az eset nem is kamu, mintha a pasi írta volna a nő nevében, hogy megnyugtatást nyerjen, hogy noszogathatja a nőt jogosan, hogy fejlődjön és tegyen magáért.


Amúgy pedig, ha ennyire különböztök és a hetköznapokban problémát okoz, amit nem tudtok/akartok orvosolni, akkor egyértelmű, hogy mi a kérdésre a válasz. Egyébként pedig, ha mindketten érdeklődtök a másik munkája, hobbijai iránt, és nyitottak vsgytok áthidalni mindketten a különbségeket, akkor működhet, persze

2021. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a neved elrejtetted, kettővel lejjebb ugyanúgy ott a kérdés, ahol a negyedik válasz szó szerint megegyezik.

Ez elég szánalmas.

2021. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már épp mondani akartam, hogy passzold át nekem a pasit, engem érdekel a tudomány, én kielégítem, nincs műkörmöm és a gyerekeit is elfogadom. De aztán olvastam a másik válaszodat és láttam , hogy ez kamu.
2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát nem a vegzettsegetek miatt bukta a kapcsolat. Attól lehetne jó a szex, lehetne közös téma. Elmondjuk egymásnak a munka ügyeinket mi is a párommal de nem a szakma mélységeit ecsetelve hiszwn a másikunk semmit nem ért belőle. Ha a szex nem jó az gond. Hosszú távon csak nyűglődés lesz az egész.

Szerintem amugy pasi vagy. Látszik. Ja es műkörömre ( ami manapság nincs is, zselé van helyette) nem kell hetente költeni. En is 3- 4 hetente megyek. Annyit meg keresek hogy azt a 3000 ftot beszólás nélkül kifizessem magamnak.

2021. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!